Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Manapság tényleg gáz,...

Fiúk! Manapság tényleg gáz, ha egy lány nem nádszálvékony és tökéletesen szép? A belső nem számít?

Figyelt kérdés
De most őszintén. Én már 30-as vagyok, párkapcsolatban, engem ez nem nagyon érint, de felfigyeltem erre a jelenségre. Tinilányok és 20 éves csajok mind koplalnak, depisek, szilikonra, meg kacsacsőrre gyűjtenek, mert a pasiknak állítólag ez jön be. Kiben van a hiba? ők keresnek rossz helyen? Egy duci, vagy nagyorrú, esetleg kismellű csaj már nem is nő?
2011. szept. 25. 14:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hosszú távra a belső számít legjobban. Viszont nagy igazság, hogy a külső sokat elárul a belsőről is! Kinek mi a fontos, mi nem... Rengeteg infót kapunk a másik kinézetéből.
2014. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az a durva, hogy en meg azt veszem eszre magamon, hogy önertekelesi problemaim vannak, mert mostanaban olyan sok olyan lany van aki ilyen tipik közepen elvalasztott haj, nagy ekszerek, ruzsos szaj, erös smink a szemen, valami HundMes ing es mar ugy neznek mindenkire az utcan mintha valami darab szar lenne esküszön ezekböl nagyon sok van, es a fiu megfelelöik is nagyon hoditanak, tehat ez a triko, ter fele erö gatyo baseball sapi valami fura stilusban napszemcsi fülbevalo iPad...es mind a 20asa eveikben jaro elmeletileg felnött emberek, akik nekem ugy tünnek h tömegcikkek es csak magukkal foglalkoznak.Szerintem egy ertekes embernek van egyenisege es önallo gondalatai, valamint többet fog a kezeben különbözö könyveket, mint a szemtust...
2014. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!