Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szépek ezek a nők?

Szerintetek szépek ezek a nők?

Figyelt kérdés

[link] Sophia Loren


[link]


2011. szept. 27. 18:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Nekem Sophia Loren etalon! Szerintem a világ egyik legszebb és legcsinosabb nője volt, valamint maga (volt) a stílus!


(Bár ez a kép, amit linkeltél nem a legjobb róla.)


Aki azt állítja nem szép, azzal nem tudom mi lehet.

Ez olyan egyértelmű dolog, mint az, hogy a cukor édes...

2011. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
csodalatosak xD :@
2011. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Amúgy kérdező ne is haragudj, de miért teszel fel ide ilyen kérdést? Az ide látogató kislányok annyira gyerekek még, hogy szerintem 90%-a azt sem tudja kik ők...


A maguk idejükben ők voltak a legszebbek és őket akarta minden férfi. Loren pl. az olasz Monroe, csak sokkal szebb..


[link]


Nekem mondjuk Liz-nek csak színészként tetszik, de ugye neki is volt 9? férje.

2011. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Nem. De talán csak azért nem, mert ma már nem az efféle szépséghez vagyunk szokva. Az ő idejükben valószínű kitüntetett szépségnek számítottak. :) (vaaagy el vagyok tájolva, és ők igenis mai nők, csak ilyen stílusban xD)
2011. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Ne sértegess utolsó, én is gyerek vagyok, és még kislány, mégis nagyon jól tudom kik ők. :D És szerintem gyönyörűek, kár, hogy manapság már az efajta szépség nem 'divat'. Inkább a vasalt haj, tetovált szemöldök, két kiló alapozó ...
2011. szept. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Manapság tényleg "a mű nő" a szép. Bár szerintem is Elizabeth szebb volt mint Loren, bár Loren is nagyon szép volt és jó alakú.
2011. szept. 27. 19:16
 17/33 anonim ***** válasza:

Itt arról beszéltek ők mennyire természetesek voltak? Nos Sophia Loren kivetette a lengőbordáját csak hogy vékonyabb legyen a dereka, fűzőt viselt, ami szintén nem természetes. És a feltupírozott, daurelt, agyonlakkozott hajuk és az erőteljes rúzsuk akkoriban ugyanolyan tucat és erőltetett volt mint ma a vasalt haj és testszínű rúzs... Hol itt a természetesség? És igen volt műszempillájuk is erős sminkkel! Csak akkor a tus volt a divat nem a füstős szem. Amúgy szép nők voltak igen, de abban nem értek egyet, hogy természetesek voltak!

25N

2011. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Hát utolsó mondjuk azért Liz természetesebb volt, de ezt nem is tudtam hogy kivetette a bordáit:O
2011. szept. 27. 19:56
 19/33 A kérdező kommentje:
[link] Marilyn Monroe se volt annyira szép smink nélkül.
2011. szept. 27. 20:31
 20/33 anonim ***** válasza:

Jó,a maguk módján ők sem voltak Mindig természetesek,a nő amióta nő sminkeli magát,és tesz azért hogy (elsősorban magának)tetsszen.Ebben igazad van,hogy a vörös rúzs,és tus nem természetes,azonban SOKKAL Nőiesebb,mint bármelyik "mai" lányon lévő nevezzük nevén vakolat(smink). Persze szerencsére nem mindenki a szabvány szerint sminkeli magát,és még ma is érvényes(mint mindig) a szabály: "A kevesebb néha több."

:)

2011. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!