Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezért látom izmosnak a lábam?...

Ezért látom izmosnak a lábam? (lent)

Figyelt kérdés
kb 4-5 éve megyek gyalog a suliba ami 15-20 perc.És azelőtt meg 4 évig fociztam! Esetleg ezért izmos a lábam? Most is gyalog megyek suliba meg gyalog is fogok! Ez sokat erősített a lábamon?
2011. szept. 28. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak az állóképességet növeli. Izomtömeget nem.
2011. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor nem is fogyaszt a lábamról zsírt?
2011. szept. 28. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:

A gyaloglás semmit nem ér.

Viszont ha messzebb lenne a suli és bicikliznél, akkor izmosodna. Én 3 hétig jártam biciklivel munkába (naponta 30 km), és másfél-kétszeresére nőtt a combom.

2011. szept. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem fogyaszt. A futás, gyaloglás, akármilyen aerob mozgás zsírt éget, de izmot nem növel. Ha izmot növelni szeretnél, ahhoz súlyzós edzés + jó étrend kell, az viszont zsírt nem éget. Egyszerre a ugyanis nem megy a kettő, vagy tömeget növelsz, vagy zsírt égetsz.
2011. szept. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is gyalog járok, 20 perc. Én nem érzem izmosabbnak, viszont észrevettem, hogy nem hízok a combomra annyira.
2011. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!