Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annyira zavar, hogy rövid és...

Annyira zavar, hogy rövid és vastag a lábam. Hogyan rejtsem el, vagy hogyan "csalhatom" jobbra?

Figyelt kérdés

Irtó ocsmány lábaim vannak. Anyám szerint csinosak, de én gyűlölöm őket! Nyáron utálok rövid szoknyákban és gatyákban mászkálni, egyszerűen szégyellem őket. Na meg a barátnőm lábai! Gyönyörűek! Hosszúak, vékonyak, én meg behányok az enyémektől :S Mégis miket viseljek? Hogyan rejthetem el őket? Ha majd barátom lesz...undorodni fog tőlem :/


Köszönöm előre is!


2011. okt. 1. 10:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Küldenél képet róluk?
2011. okt. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem is ilyenek a lábaim, de én már megszerettem őket :D

a cicanadrág és a répa szárú nem a mi divatunk, nekünk az egyenes szabású nadrágok állnak jól. szoknyákból és a térdig érő ceruzaszoknyákat részesítem előnyben, ilyenkor már fekete vastagabb harisnyával fekete magassarkúval, ez jól megnyújtja a lábam . az elegánsabb ruhák jobban állnak általában, sportos ruhákban idétlenül nézek ki :D

én ezeket tudtam ajánlani :D

2011. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, pontosan mennyire rövid és vastag a lábad. Általában vékonyabbnak tűnik a láb, ha olyan szoknyát veszel fel, ami pont térd alá ér, ahol egy vékonyabb rész van. Nadrágot lehetőleg ne hordj, a szoknya ápol és eltakar, míg egy nadrágban pontosan látszik, milyen a lábad.

Ja és persze magassarkú! Szoknyát csakis azzal hordj! Emellett ilyen időben már lehet trükközni azzal, hogy sötét színű harisnyát hordasz, bordót, sötétkéket, feketét... ez is vékonyítja a lábat.

2011. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)) képet is majd mindjárt mellékelek!
2011. okt. 1. 10:53
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem olyan gáz:)
2011. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2011. okt. 1. 11:04
 7/18 A kérdező kommentje:
De! Elég csúnyák :( Talán ha újra járok atlétikára jobb lesz a helyzet.
2011. okt. 1. 11:08
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

na jól van, a fejedben van a gond, nem a lábaddal, most már nyugodt vagyok :D

pont olyan a lábad, mint egy 14-15 évesnek....hát a bokád tényleg nem vékony, de az már nem fog változni....bokapántos cipő felejtős ebben az esetben

2011. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is hasonlóak a lábaim. :) Szükszárú nadrágot nyugodtan felvehetsz, csak ügyelj rá, hogy sötét színü legyen! Ha egy ilyen nadrághoz felveszel magassarkút, még jobb lesz az összhatás. Nekem még a pörgös szoknyák is beváltak, amik egy kicsivel a combom felénél lejjebb érnek. Ez igaz az eddig érö sortokra is, keresgélj a kicsit hosszabbak között! És az olyan nadrágok is nagyon jók, amik combnál egy nagyon kicsit bövebbek, a szára pedig szintén egy kicsit bö, de nem trapéz, az egész nadrág szépen passzol, csak egy kicsit bövebb, mint a csönadrág. Nekem van egy ilyen nadrágom, és nagyon jól áll! Cicanadrágot nem ajánlom, de egy miniraha egy sötét, vastag harisnyával tuti neked is jól állna! És ajánlom, hogy sportolj sokat, keress olyan sportokat, amik lábformálásra is jók!
2011. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De csak egy éve vettem észre, hogy ennyire csúfak és vaskosak lettek :/ azelőtt tényleg jól állt az a fekete cipő :(
2011. okt. 1. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!