Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tapasztalatotok evvel a...

Tapasztalatotok evvel a webshoppal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 13. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek kamu ruhák, hamisítványok!!! szerintem ne rendelj innen. nevetségesek...azt nem értem, hogyan csinálhatják ezt meg....
2011. okt. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én nem ilyen rózsaszin LV pólókat akarok rendelni vagy ilyesmi mert azok szerintem is nevetségesek csak van egy kabát ami teszik ráadásul nem is ismerem a márkáját
2011. okt. 13. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:
melyik az? linkeld be :)
2011. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2011. okt. 13. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:
De melyik márka az?
2011. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bal oldali oszlopban a legfelso:Abercrombie & Fitch és ott alul végulis mind tetszik :)
2011. okt. 13. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Azzal a márkával már én is szemeztem vaterán, de sajnos nem volt még ilyenem, így nem tudom, hogy az megéri-e vagy hasonlók. viszont egy biztos, hogy ezek amiket itt árulnak, nem eredetiek..akkor gondolom az sem.. Bár mondom, nem volt még ilyen ruhám, viszont tényleg jól néz ki némelyik.. Szerintem nézz szét még más oldalakon is, mert lehet találsz olcsóbban ugyan ilyet... (bár gondolom az sem lesz eredeti) :)
2011. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kôszi :)
2011. okt. 13. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!