Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a leghatásosabb módszer...

Mi a leghatásosabb módszer amivel el tudom tüntetni a hasamról?

Figyelt kérdés

Még fiatal csjszi vagyok és úgy ahogy meg vagyok elégedve önmagammal de van pár szépséghibám!

A kisebb dolgok nem zavarnak de egyetlen egy olyan problémám van ami nagyon zavar és kellemetlenül érzem magam!

Talán ezért nem is merek senkivel kapcsolatot létesíteni!

A következőről van szó:Szinte az egész hasamon sok jól látható szőrszál található!Legtöbb szőke de akadnak feketék is ami nagyon zavar!

Borotválni nem hiszem hogy érdemes volna mert attól csak erősödik és még több lesz belőlük...

A gyanta meg szerintem fájdalmas!

Fogalmam sincs mivel tudnám a legjobban eltűntetni őket a hasamról?Mert nagyon rondán néz ki!

Mitől alakulhatott ez ki nálam?

Gondolom a hormonokkal lehet összefüggésben!

Aki tud tanácsot adni várom nagyon!

Köszönöm:egy elkeseredettt lány!


2008. márc. 13. 09:33
 1/5 anonim válasza:

egyetlen megoldás maradt asszem ki kell szőkíteni ! Lehet venni olyan szőkítőt amit ilyen célra találtak ki (sajnos hogy mi a neve azt nem tudom megmondani ..)

egyépként ez örökletes vagy hormonális probléma lesz ...

2008. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan fájdalmas a gyantázás, meg lehet szokni. Szerintem kipróbálhatnád. És ahogy mondani szokták: a szépségért meg kell szenvedni.
2008. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, gyantázd/gyantáztatsd, nem olyan vészes hidd el, és megéri :)
2008. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barnulj egy kicsit és nem is látszanak majd! Nálam bevállt!
2008. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el kozmetikushoz (én is az vagyok), és kérd ki a véleményét, hogy szerinte mi legyen. Lehet, hogy nem olyan vészes a helyzet, mint ahogy azt látod, és elég a szőkítés, ha csak 1-2 (!) fekete szőrszál van, azt nyugodtan ki lehet csipeszelni, de ha több, akkor marad a gyanta, de ha nem olyan erős, szerintem elég a szőkítés! Bátran bízd rá magad! Csak ne otthon kezdj neki, legalább 1szer nézd meg, hogy mit-hogy kell csinálni. De a szőkítés is és a gyantázás is hason nem egy vészes árkategória (nem tudom hol laksz, de sztem max 500-600), úgyhogy megéri szakemberre bízni.
2008. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!