Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modell szeretnék lenni,...

Modell szeretnék lenni, valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
nemrégiben felkeresett egy modellügynökség , és aztmondta hogy nagyon szépvagyok tetszik a kisugárzásom és az arcom , csak attól félek hogy a magasságom miatt nem lehetek az , még fotómodell sem :( 158 cm vagyok :(
2011. szept. 29. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
KÉPET ÉS MAJD MEGLÁSSUK
2011. szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A magasság nem minden, attól még lehetsz modell. Kate Moss se magas pl! ;) Kép viszont nem ártana! :)
2011. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link] nem az egyik legjobb de nah

[link] ez a kedvencem mostanában ;)) ^^

2011. szept. 29. 11:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért Kate Moss is megvan 170 centi, és az egyetlen ok amiért a szakmában maradt, hogy szinte gyerekként fedezték fel és olyan teljesítményt nyújtott amilyet.

Hát ha az ügynökség nem kér tőled pénzt, akkor vágj bele, valami melót talán találnak neked, viszont amint regisztrációs díjat, portfóliót csináltatni, tanfolyamokra pénzt kérnek, köszönd meg szépen és távozz. Miután tudják, hogy minden 2. kislány modell szeretne lenni, ha csak egy kis hányada van olyan hülye, hogy fizet nekik, akkor ők marha jól elélnek. Igaz munkát nem kapsz, modell nem leszel, de lesz szép profilképed facebookon.

Hát illetve esélyed még akkor lehet, ha 12-13 éves vagy és még benne van a pakliban, hogy elég magas leszel. Sajmos ez egy ilyen szakma. Csak tudnám, hogy akik erre vágynak, belegondolnak-e, vagy tudják-e milyen ez a szakma valójában...?

2011. szept. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom milyen körülmények között keresett fel az adott modellügynökség, de jobb ha körülnézel mennyire komoly a cég, mióta működik stb., mert megeshet hogy készítenek neked egy porfóliót (jó drágán), aztán csá...
2011. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok !O.o ám akkor tehetek le rolla :( :((
2011. szept. 29. 11:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Melyik ügynökség volt az? Csak mert én megtudom mondani melyik kamu, melyik nem.
2011. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az ügynökség neve engem is érdekelne:)).
2011. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Aham engem is érdekelne hogy milyen modell ügynökséget kérdeztél meg! Igaza van az egyik kommentálónak ki tudja csinálnak egy fotót és jó drágába kerül és nem tudod kifizetni mjd! De szerintem te elmehetnél modellnek !
2012. márc. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!