Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szívesen pózolnék az amerikai...

Szívesen pózolnék az amerikai Playboy magazinban. Lent a többi. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Még csak 17 vagyok, de főiskola után egyből ki szeretnék költözni Amerikába, Los Angelesbe. Ezt már biztosra tudom, mert Magyarországon tuti nem akarok élni. És sokszor nézem a Playboy villa lányait, és olyan jó lenne ott lakni a Playboy villában, csak ehhez az kell, hogy szerepeljek a magazinban, viszont ezt is bevállalnám. Kis mellem van, de a legtöbb lánynak ott amúgy is mű, szóval... Egyébként nem vagyok egy buta p..csa, mert kémiából, biológiából, földrajzból 4-es lettem, az összes többi tantárgyból pedig 5-ös, szóval választhatnék jobb "munkát" is, de valamiért ez tetszik... Mit gondoltok erről? :S Senkinek nem merek beszélni róla, mert cikinek tartom egyelőre, és mindenki lek..vázna. :(
2011. okt. 1. 09:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Csak hát ha már egy magyar újságban szerepeltem, akkor nem leszek "unalmas" vagy "elhasznált" az amerikai számára?


Az átlag amerikaiak azt sem tudják, hogy mi az a Magyarország.

2011. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
hú de h#lye ez a jány
2012. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!