Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék alacsonyabb pár...

Hogy lehetnék alacsonyabb pár centivel?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy levágom a lábam és egyéb testrészeim. Nem is műtétre gondolok, valamilyen sport útján.

Ugye éjszaka az alvás folyamán regenerálódik a gerinc és akkor feltöltődnek az ízületek folyadékkel, ezért vagyunk reggel magasabbak (az se lenne megoldás, ha valaki azt tanácsolná, hogy akkor ne aludjak).

Olvastam itt gyakorin, hogy egy csaj 16 évesen 168 cm volt, 19 éves korára pedig már csak 164, és ő maga is írta, hogy nem mérték el.

Egyébként 171-172 centi vagyok, tudom, hogy nem az a nagyon magas de engem mégis rettentően zavar. És valamiért mindig úgy hozta az élet, hogy az alacsonyabb fiúk tetszettek, akik jobb esetben akkorák mint én.

A családomban apum régen 185 volt, most pedig az 178 cm-es tesóm nagyobb nála. Anya is összement már 2-3 centit, de ő nagyon pici (155 körül).

A (normális) válaszokat előre is köszönöm.


2011. ápr. 3. 10:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudsz összemenni.Az aki azt írta, hogy csökkent a magassága, 100%, hogy rosszul mérte magát. Nem hiszem, hogy emlékszik, hogyan mérték 16 éves korában, mennyire húzta ki magát, volt-e rajta akár lapos cipő stb. Meg a sulikban is többet szoktak mérni.

A szakirodalom szerint nem tudsz összemenni, csak idősebb korodban.

Amúgy most komolyan, sokkal jobb lenne az életed, ha 169 cm lennél? Mert én nem hiszem.

Meg a 171 cm szerintem az átlagos magasság felső határa. Nem mondanám kifejezetten magasnak.

Tudom, ezzel nem sokat segítettem, de tényleg fogadd el magad. Sok nagyon alacsony lány szeretne akkora lenni, mint te.

2011. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az összemenő embernek csontsűrűség problémája vagy gerincferdülése van. Vagy tényleg rosszul mérték


ha meg egy pasit a magassa.god eltántorít, akkor nem is akar téged igazán

2011. ápr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hidd el megtalálod a neked való magas fiút. Viszont a magasságodat előnyként kellene értékelned.

Nem vagy a nagy átlag 160-165 körüli lányok között, könnyebben felfigyelnek rád, na meg én a kis 160 centimmel hiába is ábrándoznék szexi hosszú combokról! ;)


Az se baj, ha a fiú akkora, mint te, az én párom csak néhány centivel magasabb nálam, és tök jól elvagyunk itt a "földszinten" együtt. :D

2011. ápr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem is azért akarnék kisebb lenni, hogy könnyebb legyen a párválasztás vagy mert ő azt mondta, ő meg ekkora. Nem, egyszerűen zavar.

És most hogy már felébredt, megkérdeztem apumat és azt mondta, hogy ő már fiatalon 18-20 éves kora körül elkezdett összemenni. Bár gondoltam, hogy nem egyik napról a másikra lett kisebb 8 centivel. :D És gerincferdülése sincs, se más ilyen jellegű problémája. Mondjuk régen sokat sportolt, úgyhogy gondolom ez volt a befolyásoló tényező.

Azt még nem írtam, hogy 17 éves vagyok, úgyhogy legalább már nem fogok nőni, ha összemenni nem is. :)

2011. ápr. 3. 10:45
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Én is kb. ennyi vagyok (169-170-171 cm körül), de én imádom, sokkal komolyabban vesznek, mint az alacsony ismerőseimet, szép hosszú lábaim vannak, és én úgy vettem észre, hogy a legtöbb pasi 180 fölött van, szóval próbáld meg a jó oldalát nézni, ne ezen sztresszelni, mert semmi értelme, ekkora vagy és kész. :) 18/L
2011. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

11:25-ös ne beszélj már hülyeségeket. Nem magasság függvénye, hogy komolyan vesznek e. 160 centi vagyok, és elég felelősségteljes munkám van.

Sajnos nem tudsz összemenni, de fogadd el magad úgy ahogy vagy. Hidd el eljön még a magas herceged. :)

25N

2011. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Abban egyetértek, hogy a magas emberek előnyt élveznek munkahelyeken ha magasabb pozícióról van szó. Erről volt egy kutatás is! De engem ez nem vigasztal. :D

És most nem azt mondtam, hogy CSAK magasabb ember lehet valaha mondjuk főnök. Csak itt nagyon szeretik kiforgatni, amit az ember mond. :)

2011. ápr. 4. 21:30
 8/15 anonim ***** válasza:
hú irigyellek, minden vágyam hogy 170 minimum legyek. Szép hosszú lábaid lehetnek, kecses lehetsz + előnyödre válhat... Fiúk 180 alatt ritkán vannak,szóval... Jobb ha elfogadod magad úgy,ahogy vagy, később majd úgyis mész össze pár cm-et,de hidd el pont jó magasságban vagy, én 155 vagyok 15 évesen,de én sem fogok nagyon nőni, 1-2 cm-et maximum..Fel a fejjel
2011. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ugy, hogy adsz nekem 3 centit,és te is boldog leszel, meg én is az leszek :). Viccet félretéve, szerintem szép magasságod van :). De tudom, milyen amikor az ember nem tudja elfogadni magát, szóval megértelek. Majd ha megérkezik az az igazi nagy Ő az életedbe, el is fogod felejteni a jelenlegi gondodat. Én mindig erre szoktam gondolni, amikor rossz kedvű vagyok a külsőm miatt.
2011. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 habibi ***** válasza:
szia, az a 171-2 cm nem is olyan magas, az ismerőseim közül sokan (lányok) 175- 780 cm! és büszkék rá!Élvezd az előnyeidet és használd ki, és hidd el az igaz szerelemben nem a magasság dönt/számít.
2011. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!