Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bőr fehérítés? Hogyan?

Bőr fehérítés? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves vagyok, és kleorbőrű. Mindenki azt mondja, hogy nagyon szép a bőröm, kifejezetten jól áll a kék szememhez, de engem zavar, hogy ilyen barna vagyok. Fogalmam sincs, hogy kitől örökölhettem, mert a családomba mindenki fehér bőrű, nagymamám meg szinte hófehér. Lehet ezen valahogy változtatni? Nem szeretnék hófehérke lenni, csak 2-3 árnyalattal halványabb bőrt.

Baromságok nem érdekelnek, ott a vicc rovat.


2011. okt. 2. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Lehet rá kapni krémeket. (3-8000 ft között vannak az 50 ml-es kiszerelések)
2011. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Ha azt mondják hogy így a szép akkor minek akarod fehéríteni?

Mindenki barnábbat akarna te meg pont fehérebbet?

Inkább örülj neki!

2011. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
A bőrfehérítő krémek mind higanytartalmúak. Vigyázni kell velük. (Kozmetikus mondta)
2011. okt. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hm. Köszönöm szépen.

Kedves második válaszoló, lehet, hogy másnak tetszik, de én nem érzem így jól magam.

Esteleg azt megtudná valaki mondani, hogy hol lehet kapni ilyen krémet? És hogy milyen tartós? Mi a neve? Stb... :)

2011. okt. 2. 12:16
 5/5 anonim ***** válasza:
27%

[link]


itt van egy ilyen bőrvilágosító krém


amúgy hozzátok jár postás?


13l

2011. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!