Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alkalmi smink kék szemhez...

Alkalmi smink kék szemhez (szőke haj, világos bőr) szalagavatóra?

Figyelt kérdés
linkelnétek?
2011. okt. 2. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen színű ruhád lesz?

Füstös, halvány színen tusvonal, de nézzél meg pár sminkes blogot és ihletet kapsz.

meggyeslepenyleso.blogspot.com

solomag.se/killercolours

nyheter24.se/modette/lindahallberg

2011. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi.


olyat szeretnék ami illik majd a keringőhöz(hófehér ruha) is meg a kosztümhöz is.(ami még kérdéses de úgy néz ki lila lesz).

amúgy szerintetek gáz ha otthon sminkelnék és nem mennék sminkeshez?nem tudok rá költeni.

2011. okt. 2. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, milyen ruhákban leszel. Nekem többféle ruhám volt, ezért úgy oldottam meg, hogy nem színes, hanem fekete-fehér sminket alkalmaztam. Azaz a szememre bentről kifelé sötétedő szemhéjfesték került (fehér-halványszürke-világosszürke-sötétszürke), a szemöldököm vonalára pedig néhány strassz. A szememre persze még fekete szemceruza, spirál. Megfelelő színű alapozó és púder (nálam a maybelline affinitone - opal rose 9 a nyerő, de ez elég világos tényleg), rózsás árnyalatú pirosító, natúr szájfény.

Valami ilyesmi lett a végeredmény, csak kicsit talán üdébb: [link]


Én ezt még megdobtam egy ezüst csillámos hajlakkal, mivel mindegyik ruhám olyan volt, ami nem csak elviselte, hanem kimondottan igényelte a dús, csillogó megjelenést.

Ja igen: attól függően, hogy milyen helyen lesztek, bátran sminkelj, állítólag nálam jó lett az összhatás, de például a húgom tavaly csinált magának egy natúr sminket, szolid ékszereket vett, aztán táncoltak egy hatalmas sportcsarnokban, ahol semmi, de semmi nem látszott belőle. Ezt ne tedd, minél messzebb vannak a nézők, annál bátrabban sminkelj!

2011. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, ha ügyes vagy meg sem mondják, hogy hol vagy ki készítette.
2011. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok: a lila smink is jó lehet, csak az messziről megint nem látszik.

Amúgy nem gáz, ha magadnak csinálod, csak szánd rá az időt és gyakorold ki, hogy izgulva is gyorsan menjen a dolog. Én magamnak csináltam anno, előtte megterveztem és begyakoroltam a sminket, és végül az enyém lett az egyik legszebb. Nem egy olyan lánynál is sokkal szebb sminket sikerült csinálnom, akik pedig már reggel mentek kozmetikushoz meg sminkeshez és otthagytak egy csomó pénzt, aztán estére lefolyt a festék, és ők nem tudták kijavítani (én kicsit minden tánc után korrigáltam, hogy mindig tökéletes legyen).

Szóval ne érezd, hogy kötelező egy rakás pénzt kiadni, anélkül is lehetsz gyönyörű.

Amúgy nekem a hajam is egy barátnőm csinálta meg, mert fodrászra sem futotta, és az is tökéletes lett. Egyszerűbb kontyot csinált, amibe tűztem valami kis díszt, és ugye megkapta a csillámos lakkot, nagyon szép lett :)


Ne aggódj, ha foglalkozol a dologgal, legalább olyan szépen meg tudod oldani, mintha szakemberek hada sürgölődne körülötted :)

2011. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)


valami natúr sminkre gondoltam először,de igazad van mi is egy hatalmas sportcsarnokban fogunk táncolni és ott meg kell a csillogás:)

2011. okt. 2. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!