Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a lányhoz?...

Mit szóltok ehhez a lányhoz? Szerintetek hány éves lehet?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/user/krazyrayray#p/u/71/IboPgBjezaY

Szerintem 10-nél nem több.Oké,hogy cuki,aranyos stb. de szerintem túlzásba viszi.Minek neki smink?!Na és a hajvasaló?Komolyan mondom,ha mondanák nem hinném el.Most ez minek jó,hogy elb*ssza a szép arcát tizenévesen,mivel ezt látja biztos az anyjától meg a többi sminkes csatornától,a szülei meg veszik neki ezeket a baromságokat aztán majd 30 évesen járhat botox kezelésre hetente,hogy az utcán ne tévesszék össze egy aszalt múmiával.


2011. okt. 2. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fuj, ez valami gusztustalan. Őt lehetetlen alulmúlni.
2011. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Oda van írva, hogy 13, valós lehet.

A cukitól meg az aranyostól távol áll, szimplán gusztustalan. +1 az elsőnek.

2011. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A profilján írja, hogy 13, de mivel 2009es a regisztrációja lehet nem frissítette, és akkor már lehet 15.

És amúgy nem érdekel, amíg nem az én gyerekem. A mai 13 évesek meg ugyanúgy naponta sminkelnek...

2011. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

bocsi,figyelmetlen voltam,nem láttam,hogy irja

igen,igazatok van,de ha az én gyerekem lenne hú,hát nem is tudom,mit csinálnák vele

2011. okt. 2. 18:26
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem csak a videókban sminkeli magát...

Nekem is van sok sminkem de csak szemceruzát és spirált használok.Szóval...

2011. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ember normálisan neveli a gyerekét, nem lesz ilyen visszataszító 13 éves korára. :)
2011. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

az te vagy...

nem lehet tudni,hogy ő most mindig vagy csak direkt,amúgy meg mindegy,elég gáz

2011. okt. 2. 18:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanennyire vagyok kifestve, nem gáz. De én már 25 vagyok, nem 13! o.O
2011. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
25 évesen oké,de 13 évesen...
2011. okt. 2. 18:51
 10/12 anonim válasza:

Én nem láttom a nagy bajt evel a vloggal. A lany sminkrül beszèl és hogy ő hogy rakja fel és mien fajta smink a kedvence. Furcsa lenne ha nem lenne smink rajta(mert ez egy sminkvlog). De nem jelenti azt hogy mindig horgya, de ha pedig igen akkor én is ellenne vagyok.

Legalább ez a lany nem fiúkrol és szexrul beszél és van rajta rendes ruha, nem pedig bugyiba

2013. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!