Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a lányhoz?...

Mit szóltok ehhez a lányhoz? Szerintetek hány éves lehet?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/user/krazyrayray#p/u/71/IboPgBjezaY

Szerintem 10-nél nem több.Oké,hogy cuki,aranyos stb. de szerintem túlzásba viszi.Minek neki smink?!Na és a hajvasaló?Komolyan mondom,ha mondanák nem hinném el.Most ez minek jó,hogy elb*ssza a szép arcát tizenévesen,mivel ezt látja biztos az anyjától meg a többi sminkes csatornától,a szülei meg veszik neki ezeket a baromságokat aztán majd 30 évesen járhat botox kezelésre hetente,hogy az utcán ne tévesszék össze egy aszalt múmiával.


2011. okt. 2. 18:16
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én nem láttom a nagy bajt evel a vlogal. A lany sminkrül beszèl és hogy ő hogy rakja fel és mien fajta sminket szeret használni Furcsa lenne ha nem lenne smink rajta(mert ez egy sminkvlog). De nem jelenti azt hogy mindig horgya, de ha pedig igen akkor én is ellenne vagyok.

Legalább ez a lany nem fiúkrol és szexrul beszél és van rajta rendes ruha, nem pedig bugyiban fénkèpezi magát.

20 L

2013. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mint az osztálytársaim! (am ebbe az a vicces, hogy alatta ment egy reklám, kifestett ...ahh hagyjuk)
2014. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!