Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercingem van a köldökömben...

Piercingem van a köldökömben és picit szőrös a hasa, ami zavar, mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
nem szeretném borotválni,h csak erősödjön...olyan megoldást keresek,ami teljesen megszüntetné a szőrnövekedést...lézeres nekem tul drága,vmi olcsóbb megoldást tud vki???Halottam már vmilyen krémről és srpayekről viszont nem tudom a nevüket,légyszi segitsetek!!!köszi előre
2008. márc. 13. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyanta, az ha tövestől tépi ki a szálakal, akkor ritkítja és el is vékonyítja.
2008. márc. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak barnulnod kellene egy kicsit és már nem is látszana a szőr!
2008. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem gyantázd. Én is gyantázom az egész pocim, nem is fáj, csak annyit érzel, mintha megcsíptek volna. Csak hideg gyantát ne vegyél, legalábbis nekem az nem jött be. Gyantapatron 500 körül van, ez jó pár alkalomra elég. 50 db-os lehúzócsík is 500 körül van. Úgyhogy nem is drága.
2008. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!