Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyennek mondanátok, ezt a...

Milyennek mondanátok, ezt a női feneket?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. okt. 3. 15:37
1 2
 11/18 mus musculus ***** válasza:
Egy kicsit tényleg nagy, de az nem baj, még bőven esztétikus. Igazából nincs benne semmi különös, egy tökátlagos s*gg. Na nem mintha az enyém jobb lenne, de te kérdezted...:D
2011. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsi, de az a jo. Nekem tetszik. Kicsit lehetnel barnabb! Ugy meg jobb lenne
2011. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem sértődök meg a negatívon,(ha az normális) kicsit visszahúzódó vagyok fiú barátom kevés van, és fogalmam sincs hogy milyen egy jó női segg...úgyhogy gondoltam megkérdezem...

Egyébként egy hete edzek fenékre, persze ez még sehol nem látszik...

és igen szeretnék kicsit barnulni, de deréktól lefelé, mégcsak leégni se sikerült soha, nemhogy barnulni...nem értem :)


Egyébként az hogy páran jó alapanyagnak tartják egy jó segghez, az erőt ad az edzéshez, egyébként nem tartom negatívnak az átlagos jelzőt sem...remélem majd lesz jobb is:)

2011. okt. 3. 17:34
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

undorító xD


amúgy meg pont most ettem, majdnem visszajött az egész, erre nem számítottam, azt hittem, hogy valami nadrágos képet raksz ki, de ez undorító

2011. okt. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez kerek? Szerintem lapos...főleg lent. De kis sporttal lehet formálni
2011. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%
szerintem semmilyen lapos,nagy,és látszik,hogy a sportot nagy ivben kerülöd,kivéve mikor busz után kell futni
2011. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Viszont, ha privátba küldenél egy fb elérhetőséget, vagy bármit, akkor lehet más megvilágításba tudnám helyezni a dolgot. Itt mki előtt nincs kedvem, és nyugi, nem vmi perverz állat vagyok.
2011. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hány éves vagy?És nem Líviának hívnak?:)
2011. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!