Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a jelentése ennek a tetovál...

Mi a jelentése ennek a tetoválásnak?

Figyelt kérdés

[link]


Én valami olyat szeretnék, ami a párommal való örök szerelmet jelképezi, de jó lenne valami ilyen formában, amit "csak mi ketten" értünk. Ill. azt sem igazán tudom még, hogy hová, azon gondolkodtam, hogy a tarkómra, de nem tudom, hogy ez ott jól mutat-e. És hát nem tudom, hogy pontosan ez az ábra ezzal kapcsolatos-e és azt sem, hogy mit jelenthet az alwaps fölül és a wd alul. És a szív az örökké szerelmet jelképezi-e.


2011. okt. 4. 10:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és nő vagyok
2011. okt. 4. 10:26
 2/12 anonim ***** válasza:

always and forever, ez van odaírva, basic angol tudás.

azt jelenti mindig és örökké

mindehhez ott a szív, nyilván az örök szerelmet jelképzei

ennél egyedibb dolog kell, ha csak ti ketten akarjátok érteni

2011. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És hány éves?
2011. okt. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Valami javaslat? Már két hete ezen gondolkodok, de még mindig nem találtam semmit ami "egyedi" lenne...
2011. okt. 4. 10:39
 5/12 A kérdező kommentje:
tényleg always, basszus, nem tudtam kiolvasni...
2011. okt. 4. 10:40
 6/12 A kérdező kommentje:
de egyébként a szív az jó nem? a szöveg meg mondjuk, lehetne más nyelven? pl. latinul? sőt én azt sem bánnám, ha a neve, vagy nevünk kezdőbetűje is bele lenne rejtve valahogyan. csak az egész képe nem áll nekem össze, nem vagyok túl kratív. bármilyen ötletet várok...
2011. okt. 4. 10:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem maga a kép jó, de ez az ötlet a kezdőbetűkkel... Mi van, ha elválnak útjaitok? Mi is csináltattuk tetoválást a párommal, de messze nem ugyanolyat, csak egy időben. Ha esetleg nem maradunk együtt életünk végéig, akkor ne akarjuk magunkról levakarni az emléket...
2011. okt. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok. és tulajdonképpen azért készülne a tetoválás, mert a párom megbocsátott nekem, ad még egy esélyt... teljesen mindegy miért. akkor ha nem kezdőbetű mit javasoltok, amivel magamra irathatom, hogy sosem fogom elfejelteni, még ha útjaink elválnak (bár remélem nem) akkor sem
2011. okt. 4. 11:07
 9/12 A kérdező kommentje:
ja és egyébként már 5 éve együtt vagyunk, szoval nem pár hónapos kapcsolat
2011. okt. 4. 11:08
 10/12 SzilKa ***** válasza:
Miért nem bízod ezt a tetoválóra? Egy jó tetkós kihoz Neked ebből egy szép egyedi és személyre szabott tetkót.
2011. okt. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!