Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valami különös jelentése...

Van valami különös jelentése a vonalkódot ábrázoló tetoválásnak?

Figyelt kérdés
Tetoválás készíttetésre szántam el magam, és egy vonalkódot ábrázoló motívumban gondolkodom. Viszont nem tudom, hogy van-e ennek valami különös jelentése, ami talán kedvezőtlenül hatna. A válaszokat előre is köszi!
2009. aug. 19. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tucattetoválás. De pl nőként biztos nem tetováltatnám magamra. Mert a hogy is mondjam, csekély értelmi képességű férfiak zöme arra asszociálna (bezzeg azt tudnak!), hogy pénzért megkaphatnak, eladó vagy... stb stb. Én valami személyesebbet választanék, ha már egyszer örökre rajtam van. Nem egy vonalkódot... De ez egyéni vélemény.
2009. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A jelentését én sem tudom, de igazat adok az előttem szólónak. A tetoválásod legyen egyedi és inkább az legyen a fontos, hogy számodra legyen jelentése, hiszen ha nem bánod meg, életed végéig dísze a testednek.

Nekem is van, kb. 1,5 évig kerestem a megfelelő mintát, amit el tudok képzelni. Mikor megláttam, azonnal tudtam, hogy ilyet akartam. Már több, mint egy éve, hogy megcsináltattam és nem bántam meg.

2009. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
csak vki kitalálta, mert ő olyan baromi egyedi akart lenni, de mára már lejárt cucc
2009. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget! ;) Ez csak egy "első gondolat" volt részemről. Habár még most is, az olvasottak után is nagyon tetszene... :) De körülnézek még mi mutatna jól a csuklómon - mert, hogy oda kerülne!
2009. aug. 19. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a vonalkód jól mutat a tarkón is, én biztos oda csináltatnám, csak tényleg sok embernek van már.
2009. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
58%
Nekem vonalkód van a tarkómon... Amikor én azt csináltattam, az volt az első tetkóm, és annyira nem voltam ezekben benne, hogy azt se tudtam hogy valakinek egyáltalán eszébe jutott ez a dolog, hogy oda csináltassa... és én nem csak úgy hogy jól mutat rajtam, hanem jelentéssel bír nekem... Mégpedig azt hogy mára már a világ úgy megváltozott hogy az emberi értékek lassan eltűnnek, és pénzért bármit... Ez egy úgynevezett polgárpukkasztás volt számomra.... alatta a számsorba pedig a születési dátumom van.
2011. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A vonalkód szerintem a Hitman játékok után lettek elterjedtek. Én is szeretnék egyet a csuklómra, viszont nekem az életem legfontosabb dátumait takaró számok lennének a kód tagjai. :)
2013. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!