Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Komolyan gondolod, hogy...

Komolyan gondolod, hogy mindenki anorexias, aki vekony, vagy karcsu, esetleg meg van olyan taplo, hogy sportolni is mer?

Figyelt kérdés

A kerdes azoknak szol, akik fanatikusan leanorexiasoznak minden egyes olyan lanyt, not, akinek nincs sulyfeleslege.

Mar lassan ott tartunk, hogyha valaki mutat foto itt egy 160 centis, 80 kilos 15 eves lanykarol, mar arra sem szabad irni azt, hogy duci, mert egybol jon a "te biztosan anorexias vagy, elol deszka hatul lec, gebe, stb" szoveg.


Ugye ezt nem gondoljatok komolyan? Jobb szoveg nincs?


2011. okt. 4. 21:12
 1/4 szamóca.. ***** válasza:
86%
erre szoktam azt mondani, hogy még ha igaza is lenne és ocsmány gebe tyúk lennék se lenne ő szebb vagy vékonyabb ettől, úgyhogy nyugodtan.
2011. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
jajj nekem is elegem van már az ilyenekből.. meg mikor bemegy a boltba látja válogatok, kivesz mellettem egy S-es méretű ruhát és jó hangosan megjegyezi a tehén, hogy "úristen már megint csak anorexiások tudnak maguknak ruhát találni". Ne zabáljanak annyit és nem lesznek rohadt kövérek....
2011. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, hogy képzelik, hogy minden vékony lányra betegként tekintenek. De szerintem ez önnyugtató dolog, és csak áltatják magukat, hogy jók úgy ahogy vannak, miközben, vidáman lennének ők is gebék.

Egy leanorexiázott nő.

2011. okt. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%

"Ne zabáljanak annyit és nem lesznek rohadt kövérek...."


Te meg tanulj egy kicsit többet és nem leszel ennyire ostoba.Mert a túlsúly feltétlenül a zabálástól van,persze...

No,én inkább vagyok értelmes és duci,mint gebe és sötét,mint te.

2012. szept. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!