Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 177cm és 55kg...

Mit tegyek? 177cm és 55kg vagyok. Ennek ellenére a csipőm 97cm derék 66 mell 85. Nekiálltam többet sportolni, torna, bringa, futás h eltüntessem a naarancsbőrőm.

Figyelt kérdés
1 honap alatt igy 3kg ot fogytam pedig nem akartam, csak keményebb hátsót. kicsivel probáltam többet enni, mert nem akartam fogyni. Félek h még kisebb lesz mellem:( Mit tegyek h ne legyen narancsböröm és puha felsöcombom, de melleim maradjanak? itthon mki mondogatja h ne sportoljak mert fius leszek..:( de szeretnék bátran hordani rövidnadrágot. köszi a választ 19/L
2011. júl. 7. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Pedig ehhez a magassághoz ez a súly tökéletes :) Viszont az adatok alapján a csípőd kicsit széles. De ez butaság, hogyha sportolsz, akkor fiús leszel xD

Ha valami kardio edzést bevezetsz magadnak (futás, szobabicaj stb) akkor lemegy szépen a zsír onnan ahol van.

Viszont ha bizonyos területekre csinálsz tornát, attól előfordulhat, hogy az a bizonyos terület erősödik, szóval nagyobb lesz (izmosabb)

2011. júl. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tényleg most kisebbek lettek a melleim sajnos:( fenekem meg a combom felső 20-30 centijét szeretném formálni. viszont a combom elöl meg a vádlim már tök kemény a bringától. csak ott nincs változás ahol kéne. guggolni is szoktam.
2011. júl. 7. 10:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért nem nagyon van változás ott ahol kéne, mert körte alkat vagy, így onnan fogsz utoljára fogyni, ahová elsőnek hízol (szóval a kritikus területek)
2011. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jézusom én 173 cm vagyok és 54-55 kg.Nekem mindenki azt mondta,hogy oylan vagyok,mint egy csont kollekció,kilátszódik a gerincoszlopom meg a bordáim,de anynira,hogy hugom rosszul lett tőle,szal nem vagyok egy dagadt!Te akkor még így hová akarsz fogyni?!
2011. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
képet küldhetnél/tehetnél fel h el tudjuk dönteni h milyen vagy
2011. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
[link] igy nézek ki nem jo a minösége bocsi
2011. júl. 7. 17:39
 7/13 anonim ***** válasza:

jaj de h*lye vagy már bocs...xD

nagyon szép formáid vannak,nagyon nőies,de vékony is. egy árva kilót se kell fogynod.

2011. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem is szeretnék fogyni:) csak a narancsbörtöl megszabadulni. söt felsötestre szivesen felszednék 1-2 kilot:D
2011. júl. 7. 17:51
 9/13 anonim ***** válasza:

A narancsbőr ugye a felgyülemlett salakanyag a bőr alatt. Rengeteg mozgás aerob és anaerob valamint rengeteg folyadékbevitel, hogy "kimosd" a bőr alól a salakanyagot.

plusz kitörés és guggolás nevű gyakorlat..sok. az eredmény nem jön gyorsan, de biztos!

2011. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jajj amúgy meg nem kell félned, hogy a sporttól fiús leszel. genetikailag, biológiailag LEHETETLEN dolog, mivel a testedben jóval TÖBB a NŐI nemi hormon, MINT a FÉRFI nemi hormon. nem tudom elképzelni, hogy valaki hogy mondhat olyat 1 lánynak, h ne sportoljon mert fiús lesz...
2011. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!