Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dagadt vagyok szerintetek?

Dagadt vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 5. 14:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

pfoajjj, te vagy a vilag legkoverebb embere, ez szornyu!!!!

ajj, ez mar faj.. ismerek testesebbet is mint te s meg o sem nevezheto dagadtnak.. ennyire onbizalomhianyos vagy??maskulonben ha ien nadraba gyomoszolod magad ugysem latszik a feleslek..szal ertelmetlen ez a kerdesed...bocsi.

amugymeg nagyon jo alakod van...:)

2011. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
dagadt??biztos h nem, láttál te már dagadt embert? nagyon nagyon ó alakod van, ha pedig van kedved egy kis sport és tökéletes, komolyan, nyári biztos siker!! :))
2011. okt. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
jó*
2011. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nyárig* bocsiii
2011. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nincs baj az alakoddal, de sportoljál, ahogy csak tudsz, és az majd kialakítja a legjobbat. Én az alsót cserélném le, de te tudod :)
2011. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést...

Tök jó alakod van, de tényleg. Az arányok is jók, a méretek is optimálisak, ami látszik belőled, az OK.

Tényleg megfordult a fejedben, hogy dagadt vagy, vagy csak unatkozol, és egy kis megerősítésre, fényezésre vágytál?

2011. okt. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Elvinnélek egy körre!
2012. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Dughatóan jól nézel ki! Mi a számod?
2012. aug. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
én is ilyen vagyok csak picit vékonyabb a combom, de nekem is azt mondják, nem vagyok dagi :) am nem vagy az.
2012. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!