Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Láttatok már szebb lányt...

Láttatok már szebb lányt Palvin Barbaránál?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy egy csomóan úgy vélitek, hogy van nála szebb. Ez nyilvánvalóan igaz, nem is tagadom (: De kiváncsi vagyok, milyen lehet egy nála szebb csaj, mert olyannal még nem volt szerencsém találkozni, így elképzelni sem tudom. És most nem csak a hírességekre gondolok, mert azoknak a többségét már láttam és általában nem a szépségük miatt lettek híresek, hanem egy sorozat/film/album miatt. Szóval kélek, moderáljátok magatokat, értelmes válaszokat kérek (:
2011. okt. 5. 15:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Kim Kardashian, Amber Smith nekem pl sokkal jobban tetszenek.

Nem bírom ezt a Palvin Barbarát valahogy, nem tetszik.

2011. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem tetszik a Barbara, bár nem csúnya, de bamba feje van és ronda fogai, nekem a barna hajú, barna szemű, kicsit mediterrán típusú lányok jönnek be.
2011. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
nekem sem tetszik. tényleg tipikus modell, az meg hát, az én értelmezésemben nem jelent szépet :D és tényleg bamba. nagyon sok szebb nőt láttam már nála, pl Keira Knightley, Megan Fox, Christina Augilera számomra gyönyörű! vagy fiatalabbak közül Demi Lovato.
2011. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik a Barbara. Modellnek nagyon is illik, de nem szép. Szerintem aki gyönyörű az a kedvenc színésznőm Alison Lohman: [link]

[link]

Amúgy szerintem Kristen Stewart is szép, de ő is kicsit bamba.

2011. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ő a legszebb:

Simone Simons


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg Kat von D meg van pár gyönyörű raszta hajú lány ismerősöm *-* meg néhány goth csaj akik gyönyörűek még sztem :) én is próbálok ilyesmi lenni :)
2011. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
53%

ma 21:13

Őt egyszer láttam már itt linkelve, de sajnos nem tudom, kicsoda, nem ismerem, ennek ellenére tényleg gyönyörű, különlegesen szép!

2011. okt. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:35


Ő Simone Simons, az Epica (holland symphonic/gothic metal együttes) énekesnője. :)

Örülök, hogy Te is szépnek találod. :)

2011. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Photoshopolva mindenki szép.


[link]

2011. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
23:35: ő az Epica énekesnője.
2011. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!