Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van ez az ellentét a...

Miért van ez az ellentét a szépség dolgában a világ és köztem?

Figyelt kérdés
Sokan találnak szépnek, mindenféle emberek, és vannak olyanokis akik irigykednek rám, és fúrnak. Igazából egyiket sem értem. Nem is értem miért kapok egyáltalán ennyi figyelmet, mert szerintem egy kifejezetten jelentéktelen senki vagyok. Annyira gyűlölöm magam, a testem, az adottságaim, mindig arra vágyom hogy gyönyörű legyek mint a modellek, színésznők, vagy mindig másra vágyom és rengeteget gyötröm magam. Kifele persze megy a minden oké, vidám vagyok, de mihelyst magamra maradok otthon sirógörcsöt kapok és elkezdem magam sajnálni hogy mennyire nem érek semmit. Nem értem azokat a lányokat akik irigyelnek, mire ez az egész. Akárhány ember szeret, akárhány dicsér meg, akárhány pasi van körülöttem, mit ér ha én csúnyának látom magam. Szivesebben lennék bárki más bőrében.
2011. okt. 5. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Mégis ilyen hozzáálással mit vársz? Ha te rondának látod magad, akkor azon az atyaúristen se tud segíteni. Az önsajnálat meg egyenesen nevetséges dolog. Azzal nem leszel előrébb. Ha te nem kapsz egy fikarcnyi önbizalmat sem azzal hogy egy csomó ember agyon dícsér, akkor ez van.
2011. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj pszichológushoz , erre nm lehet mást mondani.Senki sem tökéletes, mindenkiben van hiba, és minden embernek vannak olyan külső adottságai amit nm szeret magában.Sztem te elvesztél a részletekben,pedig az összkép számít.

Dicsérnek,irigyek rád, mégis mit vársz?A külvilágtól már megkaptad a pozitív visszajelzést,ha ez nm elég akkor sajnálom.

Azt meg végképp nm értem h mért fektetsz erre a dologra ekkora hangsúlyt,vannak nálad sokkal szerencsétlenebb emberek is, akiket egyáltalán nm dicsérnek.Persze te még annak se tudsz örülni amit kapsz.Én a helyedben inkább ezen gondolkodnék...


18/L

2011. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Pukkki vagy...

Egy nagy puki

2020. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!