Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik még vékony ajkú igazi...

Létezik még vékony ajkú igazi szépség? A mai nők, a legszebbek mind mind vastagajkúak, mint?

Figyelt kérdés

Angelina Jolie, Megan fox, a mostani modellek, akiket a tévében látunk, mind mind gyönyörű szépek!!

Aki a szempilla spirált is reklámozza, innen jutott az eszembe


2011. okt. 21. 09:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem is avastagabb jön be. Akinek vékony, az is vastagítja; erről szól a rúzs is, amelyet már sokszor nagyanyáink is csináltak.
2011. okt. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Egyébként tudatalatti oka van, amiért vonzóbb a vastag ajak; ez amolyan úgy nevezett önimikri, a telt ajak tudatalatt a női nemi szervet juttatja a férfi eszébe.
2011. okt. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is relatív... nekem pl nem tetszik már egy Angeline Joliéhoz hasonló vastagságú ajak, ha természetes, ha nem.
2011. okt. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%

éééééééééén:Dnekem nincs vastag szám és ronda se vagyok:P:D:D:D:D:D

23L

2011. okt. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

:))

látjátok, senki nem tud semmilyen példát írni, ott van az egyik modell, Adriana Lima, Sandra Echevarria stb.

mind mind vastag ajkúak és nekem is nagyon tetszenek, kár, hogy nekem nem ilyen .(

2011. okt. 21. 10:32
 6/21 A kérdező kommentje:

lehet ki kéne próbálnom

[link]

2011. okt. 21. 10:34
 7/21 anonim ***** válasza:
54%

Tudok én példát írni, csak nem mondtad, hogy kérsz :P

De tessék, Ali Larter szerintem a legszebb színésznő, vastag ajkak nélkül:

[link]

Vagy éppen Alyson Hannigen

[link]

2011. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

kérek példát!! :))


köszönöm!


köszi a példákat, de én inkább valami szebb nőkre gondoltam, biztos érted, mire gondolok :)

2011. okt. 21. 11:30
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ők szépek, akiket te írtál, azok dögösek, szexisek, de nem szépek. Szóval, kinek mi jön be :)
2011. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

igen, én valami dögösebb, szexisebb, szexbombára gondoltam, aki lehet első helyen bármilyen "év nője" felmérésben, ha érted. Sok szép színésznő van, e tény, de én inkább a férfiak álmára gondoltam, akikről hallunk, akiket látunk stb.

szóval, szerintem ilyen nincs, ezért nem is ír senki

2011. okt. 21. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!