Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Glamour kuponokat minden...

A Glamour kuponokat minden üzletben beváltják biztosan?

Figyelt kérdés
Úgy értem, pl. szól a Mango-ra, akarok is ott venni egy kabátot, de ez biztos, hogy beváltják ott? Nekik mi az érdekük ebből? Elbuknak 2-3 ezer forintokat.
2011. okt. 5. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
ki lesz táblázva hogy glamour napok és ott be tudod váltani.
2011. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Glamour minden 2. oldala reklám ha végig nézed, ez egy márkának hatalmas népszerűsítést jelent, a beváltható kuponokkal pedig a bolt semmit nem veszít, mert vagy a beszerzési áron adják el, vagy afelett, hogy még úgy is van haszon rajtuk: mondjuk van egy kabát 21.000.-ért, a bolt 11-ért szerezte be(anyag+varrás+szállítási költség)-és lehet, hogy sokat írtam, te pedig -3000-ért elviszed. Jól jártak, mert te (idézőjelbe):voltál olyan hülye, hogy csak a 3000Ft-tal olcsóbbért mentél oda(pedig lehet, hogy egy sarokkal lejjebb 15.000-ért megkapod ugyanazt), + a bolt jól jár, mert szét is nézel, ezután figyelni is fogod az árukészletüket, és lehet hogy később "kupon nélkül" is fox ott vásárolni.


Az egész a csaliról és a vásárlók körmönfont megfogásáról, odaszoktatásáról szól.

2011. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és ha jól tudom G-kuponos akció 2x van egy évben, 2-3 napig... ezzel a bolt csak nyer!
2011. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, szóval akkor ha odateszem a kabátot, akkor mondom, hogy van egy kuponom is, vagy azért kérdezzem meg, hogy beváltják-e?
2011. okt. 5. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha Mango kabátot akarsz venni, és az egy Mango "márka-bolt" akkor be kell váltaniuk, ők ezt tudják.


(asszem fel szokták sorolni hogy mely üzletekben beváltható, vagy egyszerűen azt írják, hogy minden márkaüzletükben... azt nézd meg, hogy hogy van pontosan írva)


Odaviszed, és mondod hogy van egy kuponod. Ennyi. Ők csak alkalmazottak, semmi hasznuk se veszeteségük nincs abból,hogy te mit mennyiért viszel el az üzletből.

2011. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! Igen, oda is van külön kupon. Csak azért kérdeztem, mert nem szoktam ilyne kuponokkal fizetni és nem tudtam, hogy megtehetnek-e olyat, hogy a kiírás ellenére még sem váltják be, vagy furán néznek. De most már világos:)
2011. okt. 5. 18:59
 7/8 anonim ***** válasza:

+ egy dolog: Akárhol akármit mondanak sehol NE VIDD EL a CUCCOT TELJES ÁRON, ha van kuponod!! Úgy értem, hogy ha minden stimmel, és mégis teljes árat akarnak kérni, otthagyod és mész máshova.

...nem akarom részletezni, de bármi ilyen lenne, leteszed a cuccot és mész!

2011. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben:)
2011. okt. 5. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!