Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » KB mennyi borotválkozás kell...

KB mennyi borotválkozás kell ahoz hogy megerősödjön az arcszőrzetem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Jópár...
2011. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
orulj mig nemeros:) hányéves vagy?:D
2011. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

17 leszek ebben a hónapban...

am jó lenne ha már erősödne mert sokkal férfiasabb

még csak kétszer borotválkoztam eddig ugyanolyan

2011. okt. 5. 20:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Passz, én lány vagyok. A kezemet borotválom úgy hetente, de nem erősödött rajta a szőr egy csöppet sem. Szerintem bizonyos foknál tovább nem erősödik a szőr, legalábbis nekem ez a tapasztalatom :)
2011. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem eléggé sok,de sokan aztmondanák h oruljél míg nemkell:)) L/14
2011. okt. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes mert ha azt kérdezi az ember hogy mit szóltok ha kilézereztetném az arcszőrzetemet? akkor sokan le homizzák meg nem férfias, stb. de ilyenkor meg azt mondják jobb ha még nincs és örülj neki! akkor hogy van ez? mellesleg én is amondó vagyok hogy addig örülj! én is így voltam mint te de most már ipl-eztetem tegnap voltam a 2.on mert rettenetesen utálom! miért? mert öregít, szúr! ápolatlannak nézek ki ha már 2 napos, és pénzbe is van meg időbe! szval döntöttem és kész, IPL! de 1000-rel.
2011. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

fú én biztos nem fogom szörteleníteni magam soha

egy férfi azért férfi mert szőrös (persze mértékkel)

am én nem értek hozzá de sztem karon vagy akárhol máshol senkinek nem erősödik meg a szőre csak arcon

2011. okt. 6. 16:49
 8/10 anonim ***** válasza:
16:10-es vok, Azt csak hiszed kedves kérdező hogy nem erősödik meg! még nem vagy férfi csak leszel! majd ha a 30-cat elhagyod megtudod! (mell, has, hát, karok szval.. nekem betette az ajtót bőven!)
2011. okt. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2011. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4 éve borotválkozom, és alig erősödött. Pelyhes még mindig.

20 éves vagyok.

2013. ápr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!