Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetek az ellen hha ott...

Mit tehetek az ellen hha ott lenn leborotválom ne viszkessen amikor nő vissza szőr? Ja és szerintetek melyik a legjobb női borotva? És borotválkozás előtti tippek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a Gilette Venus a legjobb, illetve annak "alfajai" (ezeknek nem jut hirtelen eszembe a neve).

Borotválkozás előtt ügyelj rá, hogy fel legyen puhulva a bőröd (ezért jó, ha zuhanyozás közben borotválkozol), és lehetőleg ne 1-2 napos borostát szedj le (ha teheted, várd meg, míg jobban "kiburjánzik" a szőr).

Utána mindenképp kend be valami gyulladáscsökkentő krémmel (kamilla, esetleg aloe vera).

Ettől függetlenül persze lehet, hogy viszketni fog, mikor visszanő, viszont elkerülheted a csúnya piros pöttyöket.

Ja, és ne hagyd ki egyik nap se ezt a területet a testápolásból, gondolok itt a krémezésre.

2010. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.De nekem egyáltalán nem volt piros csak viszketett.

És am sokkat számít h milyen fajtával csinálom?

2010. aug. 10. 21:53
 3/3 anonim válasza:
Ne borotváld,hanem szőrtelenítő krémmel szedd le, azóta én sem viszketek:)))
2010. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!