Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől nőne jobban a mellem?

Mitől nőne jobban a mellem?

Figyelt kérdés
van valami tippetek amitől megnőne a mellem? 16 éves vagyok és nagyon rosszul érzem magam, hogy olyan szinten vagyok mell ügyileg mint egy általánosiskola alsós kislány. :/ az 5.es csajoknak nagyobb mellük van mint nekem, pedig van seggem meg mindenem.. csak mellem nincs. :( masszázs, bármi gyógynövény vagy készítmény? kétségbe vagyok esvee :||
2011. okt. 6. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
A férfiak esetében azt szokták írni, hogy nem a méret számít... ugyanez igaz a nőknél is a mellre. 22F
2011. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
plasztikai műtét max
2011. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 év és az lesz. de addig sem akarok így maradni.. :||
2011. okt. 6. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:

A mellek az ösztrogénre reagálnak, minél több van annál jobban nőnek és amid most is van az is attól lett.

Lehet ilyet pl.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

Sok fiatal lány használ vmilyen fogigátlót pl. lindinette 20, gracial, novinette, femoden stb. és azzal mesterségesen nő nekik egy két méretet.

2011. okt. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Az a helyzet, hogy együttérzek a kérdés kiírójával, velem is pont ez van. Én 17 éves vagyok, és csak 70/A melltartót hordok, de melltartó nélkül kb tök lapos vagyok. Nagyon zavaró. Nekem is van combom, fenekem, de felül szinte semmi, a vállaim is olyan csontosak, hogy sokan anorexiásnak néznek, rossz alkatot örököltem valószínűleg. (egyébként 170cm és 51 kiló vagyok) Utánanéztem a neten ennek, de én is a fogamzásgátlók hatásáról találtam több mindent, hogy ezeknek a hormontartalma segít. Én még nem próbáltam, még nem igazán szeretnék bogyókat szedni. Viszont találtam egy jó kis oldalt:

[link]


Azt mondják beválnak a módszereik, egy próbát megér szerintem :)

2011. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Egyszerű!!! Ezt este vagy esetleg zuhanyzáskor érdemes.

1. Vegyél Palmolive SPA Termal tusfürdőt. (Abba ilyen icipici golyók vannak.)

2. A melleid körül msszírozd finoman.

3. Ha készen vagy akkor a zuhanyrózsát tedd magadtól távol úgy 24 cm-rel és a melleidre célozz vele, hagyd hogy masszírozza!

(Ha a tusfürdőt kihagyod még a 3. is bevállhat).

Nekem bevállt :-) :-)

Sok sikert

2011. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amikor van időm, vagy eszembe jut akkor testápolóval maszírozom és azt hiszem vmi mirigyek beduzzadtak tőle. :D szóval kicsit kerekebb meg ilyesmi :)) köszi a válaszokat.
2012. ápr. 4. 13:39
 8/8 anonim válasza:
Eddig hány alkallommal csináltad? És sokat hatott?
2012. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!