Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. NAgyon dús, nagyon vastagszálú, göndör/hullámos keverék hajam van. BArna, és hosszú. Régen mindig piszkáltak, hogy túl száraz, túl sok, vágassam le, srb, és így szépen elment az önbizalmam. MIkor kivolt vasalva sokan mondták, hogy milyen jól áll, tb, így elkezdtem vasalni, és én is csak akkor láttam magamat szépnek, ha egyenes.

EZ viszont nagyon törte. De olyan csúnyának érzem magamat. Nem akarok tömeg lenni,egyszerűen el szeretném fogadni magamat, de engem amúgy se tartanak szépnek.

AZ arcformám hosszúkás és szögletes keveréke, tudtok mutatni hozzá göndör hajakat?


2011. okt. 7. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül alkotta a hajadat a természet olyannak, amilyen, mert az alapján, amit leírtál az arcformádról, mindenképpen a hullámok állnának jól neked.


Ha nagyobb, lazább hullámokat akarsz és nem akarod nagyon roncsolni a hajad, szárításkor raksz rá egy kis habot, majd ritkább fogú lapos fejű fésűvel/hajkefével kiszárítod a hullámokat, majd ha már majdnem megszáradt, kb. 6 részre elosztod a hajad(2-2 részre kétoldalt, 2 részre hátul)és fonatokat készítesz. Vagy megszárítod hajszárítóval, vagy hagyod megszáradni magától(de ebben az időben már inkább az első). Amikor kibontod, tincsenként alaposan lefújod hajlakkal.

(hajlakkot a fonás előtt is használhatsz, de csak már a félszáraz kisimított hajra!)


Ha olyan sampont és pakolást használsz a hajadra, ami igénybe vett hajra van, megelőzheted a haj töredezését.


Ha vasalod, ahhoz vegyél hajkisimító krémet, az tartósabbá teheti a simaságot, és védi a hajat is.(Pl.Loreál:HotLiss) (...elősegítheted a hajad könnyebb kivasalhatóságát ha van egy külön ilyen samponod is)


Abban pedig senki véleményére ne hallgass, hogy ki szerint hogy jó a hajad, a természetes hullámok és a dús haj mindig is divat lesz és különleges külsőt kölcsönöz.(már ha ápolt)

2011. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat:)

Igazából a hullámokkal nincs baj, ha vizesen befonom akkor is nagyon szép hullámos, most vettem rá balszamot mert elég száraz volt, de nagyon természetfüggő, van, hogy ha pl befonom nagyon szép lesz, máskor meg egyáltalán nem néz ki jól, elég érdekes hajam van.

Összetűzve tojásfejem, kiengedve meg oroszlánfejem van. NAgyon szeretem, csak nem tudom, hogy mi állna jól:)

NAgyon köszönöm a válaszodat, szerintem amjd ki fogom próbálni:)

2011. okt. 7. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:
diffúzoros hajszárító, de mindig használj rá balzsamot is, meh ha van időd akkor talán pakolást..
2011. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!