Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hajammal? Nem...

Mit csináljak a hajammal? Nem tart!

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú derékig érő hajam van! Nagyon szeretném kiengedve hordani csat , hajpánt, meg minden nélkül!

De egyszerűen nem áll meg! Nagyon a szemembe lóg!

Tudtok valamit amivel lesz tartása? A hajlakkokat utálom mert nem fogja meg csak olyan lesz mintha zsíros lenne.

Ha hátrafésülve szárítom az sem használ!


Ötlet? :))


Mért van az hogy más hosszúhajúaknak simán megáll? :(

Nekem mért nem?


2011. aug. 25. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Van a Tiginek egy hajtőemelő habja, az nekem erre nagyon beválik. Big&Bigger a neve, online lehet kapni egész olcsón. Nagyon kevés kell, nekem két flakon már vagy négy éve megvan, csak a hajtőre kell tenni. Sose értettem, hogy a többi hosszúhajúnak miért áll jól, de valószínű nekik is valami ilyen trükkjük van, mert most már az enyém is olyan :)

Meg ami segít még, hogy megfigyeled, hogy magától merre menne a hajad (forgók!), és arra hagyod esni, nem a másik irányba. Legalábbis nekem úgy jobban néz ki, de csak ha habozom ezzel a habbal.

És balzsamot csak a hajvégekre tegyél, az is lelapítja.

Meg a nagyon lágy víz is elveszi a tartást.

2011. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy értem, az lapítja le, ha a hajtőre is teszel balzsamot.
2011. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem lesz tőle olyan mintha zsíros lenne? Nem ragad tőle össze?

Amúgy nagyon köszi a választ, megis nézem neten!

2011. aug. 29. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!