Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy semminek érzem magam:S...

Egy semminek érzem magam:S Érez valaki hasonlóan így?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok járok pszichológushoz is. Önbizalmam a mínuszos skálán tetőzik pont azért mert nekem még pasim se volt meg semmi konkrét se. Féltékeny vagyok másokra és mindig azt keresem, hogy ő mitől tudd többet mint én. Bele vagyok betegedve, egy genetikai hulladéknak érzem magam aki senkinek sem kell. A baráti társaságom olyan aki tartja bennem a lelket és szerintük ostobaságokat beszélek. Belenézek a tükörbe és konkrétan a hányinger kap el. Szolid sminket szoktam feltenni és próbálok öltözködni is divatosan. Sokszor megfordult már a fejemben, hogy jobb lenne inkább meghalni de ettől félek és nem szeretnék. Külsőségekre hajazok főképp, nagy bennem a megfelelési vágy és szeretnék olyan szép lenni mint egyes velem egykorú csajok. Volt olyan aki hasonlóan érzett aztán egyik pillanatról a másikra minden megváltozott?
2011. okt. 8. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

hát ige én is igy érzek mint te

ennél nincs semmi rossz

14/l

2011. okt. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nincs ennél semmi rosszabb
2011. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem rakj fel ide egy képet:) 22F
2011. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

szerintem probald meg elfogadni onmaga, addig ugyse fogsz boldog lenni... ha te nemfogadod el magad, akkor ne vard, hogy egy pasi elfogadjon

Legy magabiztos. Szanj magadra tobb idot, szepitsd magad, jarj el szorakozni, legy optimista, csinalj egy kis bolondsagot, hulyeseget...dobd fel valamivel a hetkoznapjaidat.

En kisse hasonlo helyzetben voltam... sose tetszettem onmagamnak..mindig talaltam magamban valami hibat, masokat mindgi szepnek tartottam.

Megprobaltam elfogadni magam olyannak amilyen vagyok...mostmar tobbet torodok magammal stb.(amiket felsoroltam az elobb) es igy jobban is erzem magam.... megszunt a nyafogas, hogy: o, olyan csunya vagyok...o, en nemkellek senkinek...ezeket abba kell hagyni mert elobb utobb ha igyfolytatod masok sem lesznek megelegedve veled, ha latjak, hogy mennyire ugymond utalod magad... s igy pasi teren se lesz sose szerencse....


sok sikert!

2011. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17/l voltam.
2011. okt. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, ha gondolod beszélgethetünk :) 19/L
2011. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen főleg neked 11:39-es:)) Igazad van, tegnap is voltam bulizni, jövőhéten is megyek de sajnos egyelőre még nem tudok magammal megbarátkozni.
2011. okt. 8. 18:49
 8/8 anonim válasza:

Szia! Ahogy olvastam a soraidat, az tűnik ki belőle, hogy nem is tudod elképzelni, hogy szerencsésebb helyzetben vagy, mint mások, hogy vannak barátaid, akik lelket öntenek beléd, és elbeszélgetnek veled.

Nekem most lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak, együtt éltünk, minden vágyam, reményem és hitem az volt, hogy megtaláltam az igazit. (28 éves múltam.) Közben eljöttem a munkahelyemről, mert találtam közelebb, de nem jelentettek be, így ott hagytam. A kapcsolatomnak is vége szakadt, visszaköltöztem anyumhoz. A barátaim vagy külföldön, vagy párkapcsolatban élnek messze tőlem. Magamra maradtam, csak anyummal tudok elbeszélgetni, de vele nem akarok. CSak állok kint egyedül minden este a teraszon, cigizek és gondolkodom. Szörnyű érzés. ELhiheted. Szóval Te Szerencsés Vagy!


Üdv,

egy olvasó

2012. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!