Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg nincs semmi ami csak...

Tényleg nincs semmi ami csak egy kicsit is növeli a mell méretét? Nagyon el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés
Szóval a melleim nem egyformák, és nagyon távol ülnek egymástól..És ráadásul kicsik...Mit tegyek?Mondjatok bármit ami segített nektek.Egyszerűen nem bírom elfogadni, nagy rám a melltartó, nem találok olyat, ami nem push up, de azért rendesen áll benne..Annyira el vagyok keseredve, mert nem vagyok az a nagyon vékony lány, viszont kövér sem, csak az választ el egy kis diltától,hogy ez a kis csepp mellem is eltűnne(már anyukám is mondta, hogy alig van már mellem...) és félek a barátom előtt levetkőzni, szégyellős vagyok,és néha annyira elmegy emiatt a kedvem mindentől..:(Mit tehetek..?
2009. ápr. 29. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom nem a kérdésre válaszolok...A melled miatt ne légy rosszkedvű és gátlásos. Inkább legyen az embernek kicsi, de feszes melle, mint nagy és lógós. Nincs az a túl nagy mellem, de elég méretes. Ha nincs rajtam melltartó, nem épp a megszokott mellmagasságban tartózkodik a mellem. :) Nekem inkább kis cickó kellene, ami nem lóg le az ember hasáig. :) Nem mindenki a szilikoncsöcsre bukik. Ez ugyanolyan, mint a pasiknál a farokméret. Azt hiszik, hogy a nőknek a nagy kell, és ha nem találják elég méretesnek, egyből beindul bennük a találgatás, hogyan lehetne nagyobbá tenni, mert mi lesz ha, majd előveszik, a csaj pedig meglátja, hogy csak akkora.....stb. Ezek a méretelvárások már az agyamra mennek. Különbözőek vagyunk, nem lehetünk egyformák, ettől vagyunk egyediek. De ha ennyire nagyon zavar, akkor csak plasztikai sebész tud segíteni. Ha pedig van barátod, nyilván feltűnt már neki, hogy nem rendelkezel pam anderson domborulatokkal, és mégis téged választott. Szerintem nem vastag téli kabátban voltál jelen mindig a társaságában, úgyhogy nagy meglepetés már nem érheti. Különben meg hány kis mellű nőt látni a híres emberek között, a modellek többsége is lapos, mégse csináltatnak nagyot, és mégis boldog párkapcsolatban élnek, valamint falatnyi bikinikben flangálnak, anélkül, hogy azon feszengenének, hogy másik nőnek mellettük sokkal nagyobb melle van. Úgyhogy fel a fejjel. ;)
2009. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha lehetne ne fogyókúrázz, és ha nem akarsz máshová hízni, akkor egyél, de mozogj közbe. a Helyes testtartás segít a mellizmokat erősíteni. A cici fogy le legelőszőr, viszont oda megy legnehezebben a zsír, A túl laza kötőszövet hamar eltűnik, de ha megerősíted azokat akkor már nem. Szedjál ösztrogén és progreszteron tartalmú fogamzásgátlót, a szexuális élet is segít a mellek növekedésében.

A titok a jó vérkeringésben van. Viszont a rossz testtartást okozhatja lúdtalp is. hidd el érdemes előszőr ortopédiai okok után kutatni.

Igyál sok vizet, egyél sok szénhidrátot és fehérjét. (sütemány, szabpehely, hüvelyesek, szója, tejtermékek, tiszta húsok, kenyér zsemle, banán, halban sok a fehérje, tojás.) ja és ne feledkezz meg a c vitaminról.

ez a paprikában, a csipkebogyóban, a kelkáposztában és citromban is megtalálható.

A zöldségek és gyümölcsök nyersen tartalmazzák a legtöbb vitamint. Kávét, kolát, teát ne igyál, mert koffeint és teint tartalmaznak, ezek gátolják a vitaminok felszívódását. És mégegy fontos tanács, figyelj oda, hogy mely vitaminok oldódnak zsírban és melyek vízben. Ami zsírban oldódik, ahoz egyél zsíros kenyeret, esetleg egy kis szalonnát, sajtot ami vízben arra meg igyál sok üdítőt vagy ásványvizet.

a mell hideg meleg váltózuhanyzása valamint a bőrradir is felpezsdíti a szöveteket.

a hónalj és mell alatti rész masszírozd, valamint a lábfejedet az ujjak irányából a bokádig naponta fél órát kb. ott vannak a mell pontjai. a háton is találhatók akupresszúrás pontok, masszíroztasd meg magad. Vagy kérd ki neten természetgyógyász illetve gyógymasszőr tanácsát.


Amúgy van akinek csak terhesség alatt nől meg a melle, a barátnőmnek kétszer akkora lett, és fórumon olvastam hogy valakinek két kosárral is megnőtt.

Viszont a reklámozott mell növelő étrendkiegészítőknek ne dőlj be és ne is plasztikáztasd magad, és ne akarj csak azért gyereket szülni, hogy megnőljenek :)

Köszönöm!

2009. ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

amúgy a pasik jobban szeretik az eredeti, kicsi de formás, feszes melleke, mint a nagy, lógó vagy mű melleket :)

aki igazán szeret, az nem a melledet nézi, és nem szebb vagy jobb a nagyobb mell a kicsinél, sőt zavaró is lehet, valaki inkább azt szégyenli, vagy kellemetlenségeket okoz neki.

2009. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia, itt a megoldás, a felső 5 pontot nézd :)


[link]


és azt is ami az utolsó sorába van írva (Tejelválasztás, mellnövelőként is hat) ezek akupunktúrás pontok, elég őket masszírozni

2009. ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonimalkoholista válasza:
De van! A szilikon betét!
2010. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!