Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik a pontos modell méretek?...

Mik a pontos modell méretek? és mit gondoltok az én méreteimről?

Figyelt kérdés

Minden álmom és vágyam a modellkedés. Rajta vagyok az ügyön, hogy olyan lehessek, akár a kifutómodellek. Mit gondoltok ezek a méretek mennyire vannak messze a modellméretektől? És egyáltalán a pontos modellméretek azok melyek?


Mell: 90cm

csípő: 88cm

derék: 68cm


Mit gondoltok?


2011. okt. 8. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

Azt mondják, hogy ideális modell méret a 90-60-90.

De csak azt nem írtad le milyen magas vagy...

2011. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon vágom ezeket a számokat, úgyhogy gyorsan utánanéztem pár modell adatainak. Ariel Meredithnek pl 81-61-86, ettől nem vagy messze.

De: ezek a számok önmagukban semmit nem mondanak, tudni kéne pl. hogy milyen magas vagy, pontosan hogy nézel ki, 3 számból nem lehet eldönteni h arányos-e valakinek a teste.

2011. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Modellméretek:

mell:90

derék:60

csípő:90

Szerintem van esélyed,de az attól is függ milyen magas vagy,meg hogy egyáltalán milyen alkat.

2011. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
úú háát 170 körül vagyok, talán picit több. Ha ez számít, van egy karakteres arcom, és amire büszke vagyok a hatalmas nagy szemeim :)
2011. okt. 8. 20:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit alacsony vagy, de még nőhetsz gondolom, amúgy a méreteid alapján szerintem lenne esélyed, de ugye kép nélkül ezt nem tudjuk megmondani. A nagy szemek viszont szépek:)
2011. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A magassag mindenkeppen szamit. 176 felett jo inkabb.

Egyebkent jok a mereteid, kiveve a derekadat, az nem igazan tetszene (az ugynoksegeknek, nem nekem).

Max 62-ig szeretik, de inkabb 60, vagy alatta picivel.

2011. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
háát a derekamról tény, hogy centiknek kell lemennie :/ A magasságommal kapcsolatban az vígasztal, hogy még csak 14 vagyok, úgyhogy nőhetek :)
2011. okt. 11. 16:00
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia ezek a tények engem is érdekelnek{ én is szeretnék modell lenni}

De ez emlékes most rólad van sző.

Nézd meg ezt a videó sorozatot ebből mindent megtudsz

[link]


(Nem lelombozni vagy esetleg elszomorítani akarlak de 14 éves korodban már nem nősz max 2centimétert ez tudományos tény}

2012. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja és lehet hogy már mondták de 173 fölött már kicsit sok ha divatmodellnek mennél.
2012. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tolube válasza:

nem kekeckedésből de én 14 évesen még bőven nőttem. és engem is érdekel a modellkedés de igazából nem tudom mennyire lennék jó modellnek mert 18 vagyok 179 cm

mell :96

csípő:67

derék :67

2012. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!