Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13-t töltöttem be, mit gondolt...

13-t töltöttem be, mit gondoltok a méreteimről?

Figyelt kérdés

163 cm Nem vagyok alacsony ?

61kg Nem vagyok kövér ?

26 kéz (nincs benne zsír )

Rendőri módszerrel gyúrok .60 fekvő 2 szériában(úgy hogy leér az orrom a földig szóval szabályos egy szerre 30 csinálok meg )4 széria és 300 felülés ,50-100 hasprés,3 perc szökdelés,bicepsz és tricepszre gyúrok még kb.15 percet 45 kg-mal .Ezeket mind naponta csinálom egy olyan 2-3 hónapja mikor fog látszani nagyon az eredménye ??Egyáltalán jó az edzéstervem ha nem


2010. jan. 14. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok nem fog látszani, ha majd kicsit magasabb leszel menj el konditerembe gyúrni. Addig is csináld amit csináltál + dolgozd meg a válladat meg a vádlidat is (mert ezek nőnek a legnehezebben), és a szaladást, úszást, biciklizést se hanyagold el, a te korodban ezek nagyon fontosak :)
2010. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
sztem a 26 kéz kicsit sok(k)XD
2010. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26os karkerülettel feltételezem kétkezes rúd 45kilóval nyomod -.- ez csak azért fura mert haveromnak 38as és 50kilóval nyomja és nehezebbet nemigen tudja elbírni :D
2010. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
összesen(két kézre,lábsúly) 45 kg.Bocs hogy nem így írtam!:)
2010. jan. 19. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad naponta csinálni, főleg ebben a korba. ÉNis hasonló korba vagyok, és 2naponta gyúrok, olyan 1 év gyúrás után lehet akár heti 6-ra növelni az eddzések számát.

+ ha 163 cm vagy akk még nenagyon erőltesd. Én most vagyok 171 cm és 60 kg. a karom meg 32es, nemmintha ez számítana:D

szal sztem ilyen még nőj aztán kezd el komolyabban csinálni

2010. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!