Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Haloween jelmez,6ember részére...

Haloween jelmez,6ember részére, SOS!?

Figyelt kérdés
6ember részére kelelne valami egyszeru,tudnatok segiteni?
2011. okt. 9. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hányszor teszed még ki a kérdést?
2011. okt. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most tettem ki eloszor
2011. okt. 9. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom össze akartok öltözni. Leginkább a Scooby Gang szokott lenni, aztán valaki lesz a szellem, vagy Addams family.

De amúgy ami könnyen megoldható ha mind valamilyen csapatjátékosnak öltöztök be, pl amerikai focisták, európai focisták, ezt nem olyan nehéz beszerezni. Vagy egy narancssárga overál és máris közmunkások vagytok, stb.

De tavaly a legmenőbb jelmez olyan lányé volt aki eljött köntösben hajcsavarókkal, és az egész fejét befestette méregzöldre mint valami maszk...:D Na erre nem mondhatod azt, hogy nem egyszerű.

2011. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olvastad már a Klikk c. könyvet? Abban a csajok Piszkos Pokolfajzatnak öltöztek halloween-ra. Nem tudod, mi az? Nem baj, mert nem is létezik olyan! Engedd szabadjára a fantáziád! :)

A lányok Piszkos Pokolfajzatként egy piros pólót, szürke nagyon mini szoknyát vettek fel fiúsorttal, és annak a fenekére ráírták ruhafilccel, hogy "Puszit ide!", a pólót meg borda alatt bevagdosták. Ez szerintem elég egyszerű és nagyon szexi, főleg, hogy ha fiúk is vannak a közelben! :) Ha fázósak vagytok, vegyetek még jó vastag fekete harisnyát egy fekete kabáttal, és kész is! :)


Remélem, tudtam segíteni!

2011. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kosziii:)
2011. okt. 9. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!