Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom, vagy...

Mennyit kellene fogynom, vagy mit kéne sportolnom, hogy legyen valami alakom? (kép)

Figyelt kérdés

158 cm vagyok és 44 kg és szerintem eléggé alaktalan vagyok. Milyen sporttal,vagy fogyókúrával változtathatnék az alakomon?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


15/L


2011. okt. 9. 12:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

szerintem így vagy tökéletes!

18F

2011. okt. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
köszönöm,de én így nem igazán érzem jól magam a bőrömben :S
2011. okt. 9. 13:04
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem kell fogyokuraznod, csak normalisan kell taplalkozni es mozogni is kell.

Ezt nem csak neked, lehet barmilyen alakod/borod/emesztesed 15 evesen, ezekre a dolgokra oda kell figyelni es akkor a kozerzeted is jo lesz.

Az egeszseges taplalkozas alatt azt ertem, hogy a finomitott szenhidratokbol is lehet enni, de nem azzal kell napi harom alkalommal jol lakni. A tul zsiros, cukros kaja is inkabb alkalomszeruen, nem rendszeresen menjen.

Igyal sok vizet, egyel sok feherjet, zoldseget, gyumolcsot.

Es kezd el keresni olyan mozgasformat, amit elvezel. Tanc, futas, van ezer fele edzes, aerobik.

Ha csak hazon belul tudod csinalni, akkor keress a neten alakformalo tornakat es szervezd at ugy a napirendedet, hogy heti 5 alkalommal beleferjen 30-60 perc sport.

2011. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
lovaglás,futás ..fogyokurazni meg semmiképp se szerintem !
2011. okt. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Alaktalan, az eszed tokja. Tegyél magadnak egy szívességet, amíg fel nem nősz inkább ne nézz tükörbe, aztán majd megköszönöd magadnak, hogy nem cseszted el a tested mindenféle eszetlen fogyókúrával.
2011. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom direkt írtad ki így a kérdést, hogy dicsérgessünk. Az alakod tökéletes, de ezt te is tudod, csak sztárolni akartad magad...


Na, mindegy, amire azért figyelj, hogy végezz súlyzós edzést, guggolásokat súlyokkal stb., hogy tömörebbek legyenek a csontjaid, mert 44 kiló elég kevés. Könnyen csontritkulást kaphatsz 40 év múlva, ha most nem kezdesz el foglalkozni magaddal.

2011. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyaltalan nem dicsekvesbol irta ki, en elhiszem, hogy gondja van onmagaval. Nagyon sok lany/no szeretne szinte tokeletes testet, a kerdezo is ilyen, nyilvan azert szeretne valtoztatni valamit, mert a tokeletestol messze all.

Erdekes, hogy masok nem latjak, de en osztom a velemenyedet kerdezo: a fenekedet es a combodat valoban formalni kell es erre a legjobb dolog a sport, mert jelenleg az alakjat csak a zsir adja, az izom nem igazan tunik ki sem a combodon, sem a fenekeden. Gondolom ezzel nem bantalak meg, mert te is igy gondolod. Ezzel csak az a gond, hogyha huzamosabb ideig igy marad, akkor 20-as eveid elejere lotyogni fog ez a resz, mert a bor mar nem lesz olyan feszes, izom nelkul rugalmatlan borrel viszont a zsir reszketos lesz, a narancsbor is megjelenik. A derekad es a csipo aranyod is lehetne jobb, de meg csak 15 eves vagy, ezzel sok mindent nem tudsz tenni, idovel valtozni fog az arany, mert noiesedni fogsz.


Sok sikert!

2011. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Alaktalannak semmiképp nem neveznélek (én arra mondom ezt, akinek pl nincs dereka egyáltalán. Neked van.)

Vegyél egy számmal nagyobb bugyit, és egy nagyon kicsit (kb 2 cm-t) húzd följebb, hogy ne nyomja le a csípődet, ezen kívűl én más hibát ne látok:-)

2011. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Elég sokmindent megadnék azért, hogy ilyen fenekem és combom legyen, de én sajnos már "öreg" vagyok.:D

Teljesen jó alakod van, a cicid még biztos nőni fog, de szerintem semmiképp nem kell fogyóznod.

2011. okt. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Na figyelj jól, egyáltalán nem kell se fogyóznod se valami nagy sportot űzni. Nagyon szép az alakod. Légy egészen nyugodt.
2011. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!