Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom, vagy...

Mennyit kellene fogynom, vagy mit kéne sportolnom, hogy legyen valami alakom? (kép)

Figyelt kérdés

158 cm vagyok és 44 kg és szerintem eléggé alaktalan vagyok. Milyen sporttal,vagy fogyókúrával változtathatnék az alakomon?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


15/L


2011. okt. 9. 12:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ugyan így nézek ki és és is kövérnek látom magam. Köülöttem a lányoknak O alakul lábuk vékony combjuk vagy. És az a furcsa hogy oldalról teljesen egyenes vagyok, ugyan így mint te, de elölről meg úgy érzem elfojok.


Megnéztem magam. Tényleg ugyan olyan alakom van mint neked. És téed nem látlak annak magamat viszont igen!! Hogy van ezz:??? :DD

2011. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
nemtudom, ez fura:D
2011. dec. 4. 17:37
 13/21 pqpqpq ***** válasza:
Mej el horgaszni. az jo sport:)
2012. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem régen több vagy mint 44 kiló. Valahogy 50 és 52 között lehetsz súlyilag. Amúgy testalkatilag tökéletes vagy, de ettől ne bízd el magad. Attól még sportolj mert az egészséges élethez elengedhetetlen. Meg nézhezted te is azokat a középkorú embereket akik fiatal korukban végig sportoltak és azokat akik csak a plázába járogattak és bíztak a fogyókúrába. Az egyik teljesen szét van esve még a másik egy egy teljesen korrekt önérzettel és tökéletes testtel rendelkező ember. Másrészt a szervezete is sokkal ellenállóbb és nem kap el annyi betegséget. Szóval alaktól függetlenül kezdj el sportolni de ha megakarod őrizni vagy még tökéletesebbé akarod tenni az alakod akkor a legjobb a a kardio edzések, ami a szívet dolgoztatja meg és első sorban zsírt éget mint izmot épít (persze azt is építi csak nem úgy mintha súlyokat emelgetnél). Kardioba is van súly. Egykezes súlyzók, tárcsák...de legtöbbször a saját súlyodat használod fel. És sokáig tudod csinálni. A lényeg a kitartás és a redszeresség.
2012. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de bőven 50 kiló alatt vagyok:)
2012. jan. 6. 20:50
 16/21 anonim ***** válasza:
Én is így nézek ki és 52 kiló vagyok! Bár rajtam több az izom! A combod azért ott van, az enyém kicsit vastagabb! Előző válaszoló voltam! :)
2012. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
hmm, nem lehet hogy egy kicsit magasabb vagy?:D^^
2012. jan. 8. 16:38
 18/21 anonim ***** válasza:
2 centivel! xD
2012. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 pqpqpq ***** válasza:
nics semmi haj rajtad.. sott meg magadra szedhetsz par kilo,nem latod? szaradsz ki a vilagbol
2012. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nagyon szép vagy a képeken! :)
2012. jún. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!