Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy bizonyos ruhadarabban jóval vonzóbb vagyok, mint a többiben?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 23:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes beléd akkor mindenhogy tetszel neki.

De ha csak úgy nézelődik akkor nyilván csak akkor akad meg rajtad a szeme, ha olyan cuccban vagy.

Ja és ne belőlem indulj ki én a ruhákra gerjedek :DD szóval ha valaki nincs megfelelően öltözve akkor én észre sem veszem. De szerintem a legtöbb nőnél ez nem így van, csak én vagyok más.

2009. máj. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem volt belém szerelmes a lány. Ismerkedtünk és minden jól is ment, másnapi randit ő kezdeményezte. Akkor pedig már más volt, mintha nem is tetszettem volna neki. Az akkori depresszióm miatt ez nekem elég is volt, ahhoz, hogy mindent elrontsak.:(

Az fura lenne, ha egy ruhadarab miatt változott volna így meg. Szerintem más is közrejátszott. Valaki elbizonytalaníthatta talán. Ezt viszont biztosan sosem fogom megtudni.

2009. máj. 2. 03:07
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor valószínű nem a ruha miatt volt.

Lehet előtte más hangulatban volt és akkor akart is veled találkozni. Aztán utána ez elmúlt és rájött, hogy talán mégsem.

Ilyen velem is van néha, egyszer tök kedves vagyok máskor meg alig érdeklődök a személy iránt és nem tudja mire vélni. Hát én sem, de lányoknál előfordul az ilyen.

Nem veled volt a gond, csak nem passzoltatok össze.

2009. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Na ezzel most elszomorítottál:(
2009. máj. 2. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!