Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyek, hord-e még valaki...

Hölgyek, hord-e még valaki otthonkát? Férfiak, mi a véleményetek, mennyire szexi egy nő e ruhadarabban?

Figyelt kérdés
Régebben (a 70-es, 80-as években) divat volt a nylon otthonka, és szinte minden háziasszony hordta. Kíváncsi vagyok, napjainkban mi a helyzet e téren.
2009. dec. 2. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A világ minden kincséért sem vennék fel, még a mamám se hord...

Egyáltalán nem szexi, hanem visszataszító.

2009. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az otthona nem szexizésre való, azért otthonka,hogy kényelmes legyen, és otthon lehessen nyúzni az anyukáknak, háziasszonyoknak. Szerintem ma már nem nagyon hordják, inkább a melegítők vannak erre a célra. De akkoriban nőnek nem volt divat nadrágot hordani, tehát maradt a szoknya..otthonra pedig az otthonka. Egyébként mamám még a mai napig hordja, de ő már 90 éves. :) Hozzászokott..

A fiatalabb nagyik már lehet nem hordják.

21/L

2009. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
88%
Szegény Magdi anyus haláláig hordta:)))
2009. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Én akkor se hordtam, mikor divat volt, mert szerintem se nem praktikus, se nem szép.

Egyszerübb könnyen mosható anyagbol készült pólótrikót/blúzt, kényelmes farmert/farmerszoknyát (illetve egyéb nadrágot/szoknyát) hordani otthon, akkor nem néz ki a nö elhanyagoltnak se, meg nem is akadályozza a házimunkában. A melegitöt csak sporthoz használom, mert abban is elég trehányul néz ki az ember.

Természetesen mindennek feltétlenül tisztának kell lennie, mert egyébként gusztustalan.


Egy nönek FÖKÉNT OTTHON mindig csinosan kellene öltözni, mert egyébként csak csodálkozik, ha a férje egyszer csak másfelé kacsintgat - elve´gre otthon egy elhanyagolt növel él együtt, máshol meg csinosakat lát

2009. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

17:32

Elég fura felfogásod van, ne is haragudj..

Nehogy már, még otthon is feszengjek amiatt, hogy csinos legyek..a párom lát meztelenül, lát kiöltözve, és lát melegítőben is. Mindennek megvan a maga helye,ideje. Attól,hogy otthon slampos vagy, tudja a párod,hogy te ugyan az a csinos nő vagy, aki mondjuk tegnap abban a szexi szoknyában volt a színházban...ok, nem mondom,hogy igénytelennek kell lenni otthon, de nem tudom mi kiábrándító van egy csinos melegítőben, meg egy lazább pólóban..főleg ha melltartó sincs rajtad..az én pasim imád úgy látni,szinte jobban, mint kiöltözve. Ha egy férfi emiatt hagyja el a feleségét, ott valami nem ok, és nem ez a fő oka annak, hogy máshoz megy. Szerintem.

2009. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

ma 17:42-es: látom nem olvastad figyelmesen, mit irtam. Arról volt szó, hogy KÈNYELMES, de csinos öltözetben vagyok otthon.

A párod természetesen tudja, hogy esetenként csinos is tudsz lenni, DE azért egy rendetlen, slampos, lehanyagolt kinézetü növel él otthon - ez pedig ok arra, hogy kihüljenek az érzései.

2009. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Mégegyszer, a legtöbb nö otthon NEM csinos melegitöben szaladgál, hanem kinyulott, rendetlenben. Az nem gond, ha nincs rajtad melltartó - söt, ha megengedheted magadnak, akkor ez éppen az, amit irtam, hogy otthon is legyél vonzó nö.
2009. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat! Bár ma már igencsak kiment a divatból a nylon köpeny, én azért kedvelem. Sőt, nem vetem meg az otthonkát viselő nőket. Igaz, némileg elfogult vagyok ;)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2009. dec. 4. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!