Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt lehet keresni...

Mennyi pénzt lehet keresni avon tanácsadónőként?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy már szinte minden 3. nő avon tanácsadó... Nem tudom, van-e még benne fantázia.
2011. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon keveset.Nekem kb.12-15..ezer ft.-ok.után marad meg úgy 1000-jutalék.Nem éri meg.
2011. okt. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Most már nem sokat

Az elején, amikor bejött az országba... Aki akkor kezdett bele, annak még jó volt. De már annyira elterjedt, és annyian csinálják, hogy nem nagyon lehet már vele nagyot szakítani

2011. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég hagytam abba. Igaz, az elején voltak jó hónapjaim, mikor bejött 2-3 ezer forint.

De a végefele szinte semmi. Volt, hogy csak azért rendeltem be magamnak minden hülyeséget, hogy tudjam feltenni a rendelést. Ez a csel benne. Rájöttem, hogy nem éri meg. Pénzt nem nagyon keresek vele, és csak tele vagyok egy csomó szar termékkel, mikor ugyaolyan áron vehetek Maybelline termékeket is, és ne hasonlítsuk össze a kettőt...

2011. okt. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem éri meg, én ezért hagytam abba, ezer+ezerötszáz forint miatt nem éri meg rohangálni, idegeskedni hogy ki mikor fizeti ki stb. Ráadásul én a minőséggel sem voltam megelégedve. Sokszor jobb dolgokat lehet vásárolni még olcsóbban is drogériákban, amit azonnal hazavihetsz, nem kell heteket várni.
2011. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!