Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök tetoválással kapcsol...

Szemöldök tetoválással kapcsolatban milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta, hogy szálas technikával kipótoltatnám azokat a részeket a szemöldökömben, ahova nem akarnak visszanőni már a szőrszálak, mert nagyon zavar. De mindenképpen természetes hatásút szeretnék. Írnának olyanok, akiknek tetoválva van a szemöldöke? Tanácsokat is szívesen várok.
2011. jún. 25. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

szzia!

Én is úgy akartam ahogy te! De nagyon elrontották! Rossz lett a formája, nem lett egyforma, söt, az idö elteltével kikékült. Nem viccelek. Pedig a legvilágosabb színnel lett csinálva, ugyanis szöke vagyok. Ehhez képest van egy csont kék-kékeszöld szemöldököm. Egy vagyont hagytam ott érte 10 évvel ezelött.

Most kénytelen vagyok korrektorral lefedni minden nap és szöke szemöldökceruzával megrajzolni rendesen. Majd leszedetem, de az is egy vagyon.

Nyílván nem mindenki végez ilyen sz@r munkát (már elnézést), de nekem a lehetö legnegatívabb a tapasztalatom, soha többet nem tetováltatnám!!

2011. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne! inkább festesd 2 hetente vagy rajzold magadnk de ne tetováld!! gondolj bele abba a helyzetbe ha mondjuk elrontják az örök életedre ott marad..vagy ami a legrosszabb ha teljesen más formálya lesz, olyan ami nem illik az arcodhoz.

Szerintem ne!!

2011. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
akárhogyis van csinálva látszik rajta, hogy nem a sajátod és elég természet ellenes lesz tőlle az arcod
2011. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!