Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magyar vagy török lány a szebb?

Magyar vagy török lány a szebb?

Figyelt kérdés

Kérem aki azt hiszi Török o-ban csak kendőben járnak a nők és mind rondák az Ne írjon.


Én jártam Isztambulban már jópár évvel ezelőtt és akkor leesett az állam !! olyan fejlettek ,a nők pedig gyönyörűek szinte tökéltessek .Ízléses minőség ruhák ,tökéletes nem túlzó smink..

És majdnem mind ilyen ,az én egyik kedves barátnőm is.


Miért választanak a törökök mégis sokszor magyar lányt? Én lány létemre mondom ha török pasi lennék török lány választanék mert talán még valahogy összeszedettebbek külsőre is mint mi:S


2011. okt. 14. 18:47
1 2
 11/18 anonim válasza:

Én is kint élek Németországban ahol ugyebár rengeteg Török él.Ráadásul a főnökasszonyom is Török és egyszerűen nem tudom róla levenni a szemem.Az még csak haggyán, hogy gyönyörű de hogy milyen belülről azt elmondani sem lehet.Magyarországon sosem találkoztam még ilyen nővel.

De ami késik nem múlik :))

2012. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

hogy te mekkora gyökér vagy............ szánalom -.-

persze hogy amagyar lányok a szebbek attól

még hogy Isztambulban szépek a török lányok máshol nagyon rondák és szőrösek! meg a bőrük is barna egyszerűen úgy néznek ki mint a cigányok! Szerintem te tényleg 10 éves vagy! -.-

2012. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Szia!Bocsi,hogy egy év után írok!Azén anyukám magyar, apukám török.Én lány vagyok, szerintem mind a két népnél vannak nagyon szépek, és kevésbé.Nem tudok dönteni.
2012. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Előző vagyok megint.Előttem írónak üzenem nem barna a bőröm, nem vagyok szőrös, úgy hogy hagyd abba!!
2012. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Az egyik osztálytársnőm Török, és igazán szép!

Gyönyörűek a szemei és szép a haja, mind a kettő barna.

Ahogy néz, világokat dönt össze bennem, és újakat emel!

A sötétbarna szempár a barna hajával szerintem utánozhatatlan, és még az alakja is kifogástalan.

Mégis, a személye, akit megvalósít, az bűvöl el minden nap. Sajnos ő is káromkodik, de sokkal tisztább gondolkodásúnak tartom, mint az általam ismert Magyar hölgyek többségét.

Persze ő is csak egy a sok közül, ő az egyetlen Török akit ismerek. Ha kicsit is hasonlít rá a többi Török nő meglehet, hogy harcképesek a Magyar lányokkal szemben.

2014. febr. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
A 8.válaszadónak, ha még valaha olvassa: köszönöm a leminősítést az összes, magát igényesnek és természetesnek tartó, nem agyonsminkelt, szoláriumban még soha, vagy csak ritkán járó magyar lány nevében!! Osztozom a véleményen, hogy a magyarok nagy része tényleg elfelejt adni magára. De nem mindenki! Nagyon sok szép és csinos magyar lány van! Egyébként, aki igazán szép, az reggel, kócosan, pizsiben is szép ;))))) és itt eleve már az életkörülmény is, mint a törököknél! Ők sokkal inkább fejlődnek, mint mi. És ott az iszlám, nem a szélsőséges, ami elítéli a nacionalizmust. Stb. Én is nagyon szépnek tartom AZ IGAZI török lányokat, és az igazi törökök nem úgy néznek ki, mint a cigányok, már bocs...(egy előttem szólónak). De ez mindennel így van, hogy ami nincs, azt akarjuk. Én pl mindent megtennék hogy egy fehérhomokos tengerparton élhessek, de egy helyi nem lát benne semmi különlegeset. A törökök ugyanúgy sokkal érdekesebbnel tartanak minket, mint ahogy mi tartunk érdekesnek egy másuk kultúrát. Ez természetes. Ha ott nőttél volna fel, lehet te is másképp gondolkodnál:) de gondolom az elmúlt 3 évben erre már rájöttél :D
2014. jún. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Egyertelmuen a török nők szebbek
2017. júl. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

A török csajoknak szép a mellbimbijük!!


91/F

Imre

2022. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!