Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, lehet ebből a...

Mit gondoltok, lehet ebből a lányból modell? És a fotós jó képeket készít, vagy nem való neki ez a szakma?

Figyelt kérdés

Én a fotós vagyok, de barátnőm is nagyon kiváncsi a véleményetekre. Am én nem vettem részt soha semmilyen tanfolyamon, fényképzeni se tanultam soha, a barátnőm se. Ilyen szempontból is nézzétek léci a képeket.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. okt. 15. 11:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem. Néhány képen kifejezetten csúnya, és a jó képek ellenére semmi sem fogott meg benne. A modellkedéshez pedig egy kicsit "vaskosnak" érzem, kicsit szálkásítania kéne. A fotós jó képeket készít.
2011. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Arca nem szép szerintem, sőt, kicsit csúnyácska, de a képek jók és a úgy egyébként minden oké, csak más arccal kéne.
2011. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a fotók tök szépek, főleg az utolsó.:) de azért van hova fejlődni..:)

A lány szerintem hosszu, egyenes hajjal sokkal szebb lenne.:)

2011. okt. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Akkor azt mondjátok, nem esélyes arra, hogy nemzetközi modell legyen?


Még válaszokra várok!

2011. okt. 15. 17:21
 5/32 anonim ***** válasza:
84%
A fotósnak gratulálok, van tehetsége! A lány is jó a képeken, de az arca nekem se tetszik. Igaz, hogy a karakteres arcú nőket keresik, de nem az ilyet. Nem, nem hiszem, hogy lehetne nemzetközi modell...
2011. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
60%

ezt a kérdést, hogy lehet-e nemzetközi modell, szerinted pát netező tini tudja véleményezni??


Ennek a kérdésnek a megválaszolásához a következők kellenek:


- profik véleménye

- a lány személyiségének ismerete

-pontos méreteinek ismerete

-mennyire alkalmazkodó, mennyire alakítható


és még vagy tucat dolog.............

2011. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Jó, de neked is van szemed, és össze tudod hasonlítani az ismert modellekkel. Szerinted elég jó-e az alakja, elég szép-e, különleges-e az arca ahhoz, hogy az legyen?
2011. okt. 16. 12:01
 8/32 anonim ***** válasza:
88%
A szem egy dolog, például a Topmodell leszek-ben mindig azokat szórják ki a hozzáértők először, akik szerintem tök szépek és csinosak :)
2011. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
80%
A képek jók, de a lány nem szép.
2011. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
80%
A képek nagyon szépek,van ehhez tehetséged,de a lány szerintem egyáltalán nem szép. :/
2011. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!