Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Budapesten milyen jó küzdőspor...

Budapesten milyen jó küzdősportokat ajánlotok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne főleg amibe ütni is meg rugni is lehet de lábra nem vagy talán nem tudom kicsit félek is mert én utoljára 10 éve ha verekedtem.. akk se komolyan.. Szóval 16 éves vagyok fiú és 185cm magas 75-78kg de 80-85-re szeretnék menni.. Mit ajánlotok? Egyáltalán jó az oktatás?
2011. okt. 10. 22:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én thai boxolok,ott lehet rúgni,de lábra is meg mindenhova.1 sportot tok ahol csak felsőtestre lehet rúgni,az pedig a kickbox,de annak is vannak szabályrendszerei,ahol engedélyezett a lábrúgás(pl.:low-kickbox).De ha nem baj,h lábra is lehet rúgni,akk ott a thai box,savate,ugye a kickbox,karate(karatéztma is 4 évig,szerintem kiváló harcművészet,csak nagyon bonyolult és nehéz megtanulni),kenpo,ninjutsu,kung fu különböző ágai,Tae Kwon Do,stb.
2011. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Közlekedés a 6 -os villamoson Péntek délután!
2011. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

mitől félsz? sportot kérdeztél, senki nem halt még bele egy kis sportba. mondjuk harcművészetekbe igen.. meg végül is, rosszul írtam, sport közben is haltak meg :D (pankráció, autóverseny stb..) mindegy, a küzdősportok nem veszélyesek, ne tarts tőlük.

én savate-ról hallottam jókat Pesten. de nem árt ökölvívással kezdeni..

2011. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
értem köszi :) hát nem tudom olyan van bennem, hogy mivan HA:D pl nyaktörés vagy ilyesmitől tartok inkább:DD bár tudom, hogy az nem sűrün lesz de na:D
2011. okt. 11. 16:16
 5/24 anonim ***** válasza:
Elég ritka hogy lábon rugnak és eltörik a nyakad :D
2011. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

akkor ne gyere hozzám edzeni, mert nálunk még elő is fordulhat.

de előbb fogsz gyerekfog evő manókat látni (dont be afraid of the darkness, jópofa film) mint egy küzdősport edzésen komoly nyaksérülést kapni. ne bántódj meg, de egy kicsit más világban élsz :) mint a fogyasztókrémekkel pácolódó fogyózók :D

2011. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nem haragszom:D de én nem vagyok otthon ebben a témában nem nagyon tudom milehet mi nem:D
2011. okt. 11. 21:39
 8/24 anonim ***** válasza:
gondolom akkor itt az ideje elkezdeni :)
2011. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
igen jó lenne:) kb milyen árba van?
2011. okt. 11. 22:12
 10/24 anonim ***** válasza:

változó. havi 4-5000 forintért már simán jól felszerelt edzőtermi edzés lehet. kravmagának semmi értelme, de az 8-10 kilo. ezek heti 2-3 edzéssel bírnak.

én tudnék menni kungfuzni baromi kemény és jó helyre, az 10k lenne, csak nincs annyim. persze mivel ez nem pénzlehúzásról szól, és magam sem tanuló szinten vagyok, majd valahogy megoldjuk, amíg nem találok rá forrást.. mert ez így sok lenne nekem a mostanihoz képest ...

2011. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!