Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a körömrágásró...

Hogy szokjak le a körömrágásról? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

már ovis korom óta rágom a körmöm,azóta akarok leszokni...most 15éves leszek és úgy döntöttem ez nem mehet így tovább...

igen,tudom elhatározás....ha észereveszem,hogy rágom abba is hagyom,de a legtöbbször észre sem veszem:Segyszerűen csak megtörténik pedig nem akarom

valami jó ötlet?


2011. okt. 16. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Önuralom...nem kell semmi keserű lakkot meg hasonlókat venni mikor csak akaraterő kell hozzá....ráadásul az ingyen is van!!! Én is rágtam de leszoktam róla! Magamtól! Azóta fél centis erős szép körmeim vannak!!!...:D
2011. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
ha azért rágod mert hosszú vagy rosszul áll vigyél magaddal kisollót. :) vagy kenj rá körömlakkot abból is ha van színeset. azt undorítóbb lerágni. :D ha ezek nem válnak be akkor csak az önuralom maradt. :D
2011. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

kend be tyúxarral


nekem bevált

2011. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is rágtam a körmöm, de mióta szépen kifestem, nincs szívem tönkretenni amit alkottam:D
2011. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is kiskorom óta rágtam, aztán befestettem. Már nem is volt kedvem lerágni,mert sokkal szebb volt ugy. De bevallom, ez csak 3-4 nekifutásból sikerült. Mostmár hónapok óta nem rágtam és nem is fogom szerintem :).
2011. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sokáig rágtam, de mindig csodáltam legjobb barátnőm szép, hosszú körmeit. Egyik nap elhatároztam, h nekem is kellenek olyan szép körmök. Ez kb 4 éve volt.. azóta se rágom.

Nagyon szépen megerősödtek, most már nekem is hosszú körmeim vannak.

Csakis az akaraterő segíthet a problémán.

2011. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!