Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a septum...

Mi a véleményetek a septum piercing-ről?

Figyelt kérdés
[link] ez én vagyok. szerintetek hogy áll? őszinte véleményeket kérek
2010. máj. 4. 13:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
én undorítónak találom ezt a féle pirszinget de ízlések és pofonok
2010. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

szerintem őrült vagy:S

amúgy szerintem neked jól áll, de nekem nem tetszik

2010. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
szerintem egy sima orrkarika jobb lenne
2010. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de neked jól áll.:)
2010. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D
2010. máj. 4. 14:16
 6/21 anonim ***** válasza:

Nekem baromira tetszik, én is szeretnék egyet szuratni. Viszont lenne egy pár kérdésem, ha nem gond.

1.: Mennyire fájdalmas? (az ajkamban van, oldalt volt az orromban, és a szemöldökömben is, mihez lehet viszonyítani?)

2.: Kajakra az orrodba a VASTAG porcba szúrják, vagy a vastag porc és az orrod alja közt a puhább, kis területbe?

3.: Mennyibe került?

4.: Veszélyes itthon megcsinálni magamnak? (Az összes pc-met magamnak szúrtam az orromon kívül.)

Előre is köszönöm szépen!!

2010. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
elöszöris köszi hogy tetszik. énis mindent magamnak csinálok. ha füledbe szúrsz ahhoz nemlehet viszonyítani. ajkamba és szemöldökbe még nempróbáltam szúrni de szerintem ha oda már kiszurtad magadnak akkor simán megvan ezis. én a vastag porc és a kisebb porc közé abba a vékony bőrbe szúrtam. én kecskeméten lakok és itt 5000-ért szúrnak piercinget. szerintem neméri meg pénzt kiadni hogymás okozzon fájdalmat. szerintem egyáltalán nemveszélyes otthon megcsinálni. még sohase halottam hogy begyulladtvolna. és szerintem nagyon praktikus mert fellehet fordítani és tanárok se veszik észre meg anyukám se. ja és septumnál csak a szúrás fáj utánna már nagyonsemmise. nagyon gyorsan meglehet szokni. én imádom az enyémet ^^
2010. máj. 4. 16:06
 8/21 anonim ***** válasza:
undorító:(
2010. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

undi nagyon,ha fizetnének se rakatnék be ilyet!

(vagyis egy x összegen felül már igen,de akkoris csak 1 óráig,mert ha igykéne élnem tovább akkor öngyilkos lennék)

2010. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

k*va jó én is szeretnék már régóta :)

17L

2010. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!