Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy "ragaszam" be vagy...

Hercegnöcske1993 kérdése:

Hogy "ragaszam" be vagy kössem be a köldök piercingemet hogy ne menjen oda az izzadság és mehessek fitnessz terembe?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mindegy, hogy ragasztod le, akkor is befülled. Torna után fertőtlenítsd le, fújj oda egyet (ecseteld) azt kész.
2011. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem volt ilyen jellegű problémám :O esetleg új, úgy értem most csináltattad?
2011. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gregfulop válasza:
100%
Sajnos ez tényleg ilyen. Mielőtt azért fitnesz terembe mennél, ajánlott legalább 1 hetet várni, mert a mozgás, erőltetés miatt, könnyebben előfordulhat, hogy a szervezet kilöki magából. Ha mégis elmész, akkor azt javaslom, hogy hagyjad szabadon, de edzés után alaposan fertőtlenítsed le. Ha leragasztod, nem csak megizzad, de be is fülled.
2011. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Ragassz oda egy szárnyas betétet,Hogy egyeseknek milyen problémájuk vannak???!!!
2011. okt. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
több mint egy hete csináltattam de nem akarom hogy begyulladjon,köszi a válaszokat,egyeseknek milyen problémájuk van?hát ha így állsz hozzá mi a f...nak jössz fel erre az oldalra????
2011. okt. 21. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!