Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nemtudom lecsavarni a monroe...

Nemtudom lecsavarni a monroe piercingemet? Miért? Most mitcsináljak? :" (

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na jó, de miért nem tudod lecsavarni? Csúszik a kezed? Összeragadt, vagy miért?
2010. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csavartam mindenfelé de nem akar lejönni
2010. máj. 13. 10:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Menj el a piercingeshez,majd ő leszedi.Nekem is volt régen és soha nem tudtam lecsavarni.Csak piercinges tudja,meg egy-két ékszerész aki piercingekkel foglalkozik.Ja és ha mégis sikerül és a szárat is kiveszed,akkor csak nagyon óvatosan rakd vissza.Én egy csomót küzdöttem vele és másnapra bedagadt a fél szám.
2010. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, miért beszélsz hülyeségeket? Még hogy csak szakember tudja kivenni... Én egy másodperc alatt ki- és vissza teszem

az ajakpiercingemet...

2010. máj. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De ilyen esetben inkább ne rángassa.Ilyenkor már csak a piercinges tudja kiszedni,akinek megvannak hozzá az eszközei.Persze,de rögtön elemezed és forgasd ki nyugodtan a mondataimat és mond,hogy én vagyok a hülye.
2010. máj. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen esetben, de te általánosságban írtad azt a mondatod, amiben kifejtetted, hogy nem lehet kiszedni halandó földi embernek...
2010. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én közben csak halkan megkérdezném, hogy mikor van olyan eset, amikor szakember kell a piercing kiszedéséhez (nekem még nem volt, nem értek hozzá, ezért szorul magyarázatra)?
2010. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy rátekerik a gomböt vagy tüskét, hogy kézzel nem lehet kitekerni, csak fogóval.
2010. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagyis a menet végén megszorul, igaz? Azért ahhoz nem hiszem, hogy piercinges szakember kell...
2010. máj. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
pedig de, mert én 2,5 éve nem tudom kiszedni, se fogóval nem ment, semmivel. csak lusta vagyok elmenni kiszedetni.. de tényleg van olyan h kell..
2011. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!