Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet, hogy hülyén hangzik,...

Lehet, hogy hülyén hangzik, de a csípőmet lehet keskenyíteni?

Figyelt kérdés
Mármint sajnos elég széles a csípőm és anyukám mondta, hogy most még homokóra alakom van de lassan körte lesz(ami egyenlő a nagy fenékkel) és én nem akarom, hogy széles legyen :( Vagy ez genetika és nem lehet megállítani a növekedésében?:(
2011. aug. 2. 09:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

És ez miért baj? A széles csípő nőies, örülj neki

Kicsit sportlj, hogy feszes legyen ha ilyen félelmeid vannak. De ne akarj keskeny csípőt és lapos feneket, az fiús....

2011. aug. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha zsír van rajta, akkor lehet, ha a csont miatt széles, akkor nem lehet.
2011. aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet. A csípő nekünk természeténél fogva szélesebb, hogy alkalmas legyen a gyerek kihordására.
2011. aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát igen a csont miatt széles :( anyúkámnak is olyan meg szinte a család összes nő tagjának. csak azért kérdeztem, mert lassan már az egy évvel idősebb unokanővélem ruhái (csípőben) kicsik rám és ezért tökre szégyenlem magam, hogy ilyen széles :( a fenekem meg feszesítem csinálok gyakorlatokat :)
2011. aug. 2. 09:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát én örülnék, ha nekem lenne széles csípőm, de nincs, és utálom:-S
2011. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz vele mit csinálni, én ismertem olyan 150 magas csajt, akinek 100-as csípője volt úgy, hogy tényleg egy gramm felesleg nem volt rajta. Érdekesen mutatott, de nem rosszul.

Nekem keskeny csípőm van, soha nem ment 90 cm fölé, még akkor sem, amikor volt rajtam 10kg felesleg. Lapos a fenekem is, semmi nőies nincs benne. Sokkal jobban örülnék egy lapos hasú, feszes kerek popsival felszerelt körte alaknak mint ennek a fiússágnak.

2011. aug. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha a csont miatt széles, akkor sajnos nem tudsz vele mit tenni.

Szerintem szép a nőies alak, úgyhogy próbáld meg megszeretni inkább.

Jobb, mintha öltözködéssel takargatnád!

2011. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tudom milyen, nekem is nagyon széles:/ mindennek nekiütközök vele xD de még mindig jobb a körte alak is, mintha banán lenne...ha van mit rajta fogni, szép nőies vagy akkor nem gáz hidd el:) nekemc sak azért gáz, mert sovány vagyok,és így elég hülyén nézek ki vele..:/
2011. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nekem is az a baj, hogy tényleg amikor 6.-os 7.-es voltam még nem volt olyan széles a csípőm és olyan 41-45 kilo között mozogtam mostmeg 45-50 között...:/ és 166 cm vagyok. :/ és nekem a csípőm elég széles és monták is már a negatívat, hogy nagy a fenekem meg milyen hülyén nézek ki (persze a hátam mögött) és nem esett jól :(
2011. aug. 2. 10:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem tehetsz semmit:/ Én is így jártam, most néztem vissza 8.-os képeket, és olyan szép alakom volt, aztán két év alatt kiszélesedett a csípőm (meg felszedtem pár kiló pluszt, de az nem vészes, és nem a csípőmre ment) és úúúúgy visszasírom azt az alakot. És igen a fenekem is nagy egy kicsit.. De legalább szép kerek, ezzel nincs gond, a fiúk szeretik :)
2011. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!