Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok vagyok és...

Rita89 kérdése:

13 éves lány vagyok vagyok és nagyon érdekel a divat és nagyon szereték modellkedni meg modell lenni mert nagyon érdekel meg hát már sokan monták hogy nagyon szépvagyok meg hogy milyen vékony . Hogy tudnék modellkedni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 15:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
é vagyok lily......
2011. okt. 21. 17:37
 12/20 anonim válasza:
61%
Nekem kicsit furcsa, hogy ennyi időssen 178-9 cm vagy. :D Elöször is tisztázzuk, hogy a model nem attól model, hogy szép. Mostanában a teltebb ajkú, széles járom csontú lányok a befutók. Lehet, hogy egy lány a suliban visszafogott volt és senki sem mondta neki, hogy szép, de később sikeres model válik belőle. Tisztában kell lenned azzal, hogy ez mennyi kötelességgel jár. Fejlesztened kell a mozgásodat, a beszéd technikádat és még sorolhatnám. Sokan azt hiszik, hogy ez nem fontos, de egy fotózáson ezek nélkül kevésbé lendületes veled a munka. 13 évessen még nem utazhatsz egyedül és szerintem a tanulás is háttérbe szorúlna. Nem azt mondom, hogy ne kezd el, de ez nem csak annyiből áll, hogy eldöntöd, hogy az leszel és nem teszel meg érte semmit. A modelkedés kemény munka, bár sokat lehet vele keresni KÜLFÖNDÖN. Ha még is elkötelezed magad, akkor elöször is szükséged lesz egy portfolióra. Itt nagyon fontos, hogy kinél csináltatod. Bár sokan azt tanácsólják, hogy a legjobb ha ügynökséghez mész, de szerintem felesleges, hisz' lehet, hogy csak le akarnak húzkodni. Nem érdemes olyan fotóshoz menni aki 100 000 vagy annál több pénzt kér el, mert lehet, hogy nem a legjobb képeket nyújtja. A képek elkészítése 60-90 ezer forintba kerülhet itthon. Ha ez meg van, akkor a képeket elküldheted ügynökségekhez. Ha azt mondják, hogy azok a képek nem jók csináltass inkább az ő fotósukkal képet, akkor valószínű, hogy le akarnak húzkodni.:D Persze, ha a képek rossz minőségűek, akkor ez érthető. Egy ügynökség akkor jó, ha van referenciája, vagyis van múltjuk és havonta több castinot is biztosítanak. Itthon egy model fizetése talán 100-200 ezer lehet. Külföldön ez sokkal több. Egy olyan kezdő model, aki itthon ennyit keresne az külföldön (Párizs, Milánó...) évente a 20 milliót is megkeresheti, vagy többet. Egy topmodel sokkal többet keres, de ez változó, szóval nem írok megközelítő adatot sem. A modelkedést legcélszerűbb 16 évessen elkezdeni komolyabb szinten. Van még egy dolog amitől óvva intenélek: model tanfolyam. Szerintem hülyeség.:D Ha van kérdésed, akkor nyugottan írj üzenetet.:D
2011. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az osztálytársam az Angelface-nél modellkedik, 1 héten 1x jár, ez havi 14000FT. neved facebookon, bejelöllek, amugy bárkinek lehet mondani, h modell lehetne. Az a csaj is csupa csont, rohadtak a fogai és még sorolhatnám.
2011. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 pqpqpq ***** válasza:
21%
par ev mulva jelentkezz Kovinal,majd jo modelt csinal belolled hahahaha
2012. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Van itt még valaki a kérdésnél 10 év után?:)
2021. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
en itt vagyok
2022. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
En is😀
2022. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kérdezővel mi lett?:)
2022. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Biztos mar befutott es mar nem is nezi a gyk-t :)
2022. jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Modell lettél?:)
2022. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!