Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Még mindig divat a bőrnadrág?...

Még mindig divat a bőrnadrág? Viselnek még ilyet? Nektek van? 23 éves hölgy vagyok.

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

hölgy és bőrnadrág? Bocs, de a kettő nekem mindenhogy üti egymást, mondjon akármit a houte couture... :D

Amúgy nem divat, eléggé minoráns dolog.

2011. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A rockerek hordják még.
2011. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

DIVAT A BŐRNADRÁG!

[formás, vékony lábakon természetesen]

2011. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
:( az állatkínzás nem divat
2011. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jó fazonú bőrnadrág sosem megy ki a divatból. Olyan mint a bőrdzseki vagy egy klasszikus Levis farmer.


DE csakis vékony, jó alakú lányon mutat jól, mivel erősít és kihozza az előnytelen formákat.

2011. jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Persze divat. Nekem nem állt jól mert alacsony vagyok és nőies alkatú.

Ezzel az összeállítással igazi hölgy lehetsz:

[link]

Itt a jobb szélső tetszik:

[link]

25N

2011. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy, hogy divat-e? És nem tök mindegy, hogy fiús-e vagy nem? HA TETSZIK, HORDJAD!


Nekem amúgy nincs, nem a stílusom és nincs is rá pénzem.


Az egyik állatvédő válaszolónak meg: ezek általában malacbőrből vannak, ha a malc belsejét megeszed, akkor miért dobnád ki a bőrét?

Persze vannak flancosabb bőrök is.

23L

2011. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Vékonyabb lábakra divat, főleg a vékonyabb szárú, de szerintem ha teltebb vagy, akkor elénytelen lehet, hiába fekete.:)
2011. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az állatvédő válaszoló vagyok: több, mint 10 éve nem eszem meg a malac belsejét, se semmi más élőlényét...
2011. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves állatvédő az emberek mindenevőnek születtek, nem növényevőnek, ezt jobb ha elfogadod. Amúgy is egészségtelen életmód a vegetarianizmus.

Ha te is segítettél volna levágni a friss házi csirkét a szüleidnek a vasárnapi ebédhez, lehet másként gondolkodnál és nem lennél ennyire finnyás.

2011. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!